Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi motiválja/váltja ki a...

Mi motiválja/váltja ki a RETRO életérzést?

Figyelt kérdés
Azon filóztam mostanában(30<, F), hogy sokszor elkap a nosztalgia és kimondottan '80-as, '90-es évekhez köthető képeket nézegetek, zenéket hallgatok és vajon azok a zenék (pl) tényleg jobbak voltak, mint a mostaniak? Az akkori tárgyak is jobbak voltak a maiaknál? Vagy csak egyszerűen az emberek visszavágynak egy gondtalanabb múltba? Néha magam sem tudom, hogy mi okból "retrózok".
2011. máj. 25. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez általában nosztalgia. Az ifjúság emléke mindig szép, vonzó. Meg az ember ízlése alapjaiban ritkán változik generációnyit. Bár vannak kivételek.
2011. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Amikor 30-40 vagy akárhány évesen minden úgymond "totál sz...ás", akkor jólesik visszagondolni a visszanézve gondtalannak tűnő fiatalságra...
2011. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is egyre jobban rákapok a retróra, talán akkor még nem voltak ennyire "műanyagok" a sztárok.
2011. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
26F
2011. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is sokat nosztalgiázok, pedig még csak 18 éves vagyok, úgyhogy jóesetben is csak a '90es évek 2. felére meg a '00es (ez de hülyén néz kiO.o) jelentik a nosztalgiát. A délutáni Sailon Monn meg Dragon Ball az RTL-en, a vasárnapi Disney film az m1-en(asszem), meg azok a borzasztó gagyi számok, amik mégis felmelegítik az ember szívét. Meg a Coca-cola reklámok! Hajj, azokat de szerettem:) Aztán jött az évezredforduló, meg a kiskamaszkor, Britney, Atomic Kitten, meg hasonló finomságot*.* Bár nekem nosztalgia arra visszagondolni, amikor az Animaxen nem sz@r amcsi sorozatokat adtak, mint most, hanem Cowboy Bebopot meg Trigunt, Full Metal Panicot... Tyűűű de szófosásom van:D
2011. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

05-26 12:22

eléggé beteg vagy igen

2011. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 18:41

De köcsög vagyT.T

Nem is vagyok beteg*.*

2011. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én azt hittem elsőre, retrós vagyok, zenében nagyon nem jönnek be a mostani vacak, tuctuc, ötlettelen zenék, de aztán rá kellett jönnöm, van újból is jó, csak keresni kell. Nem nyomatják orrbaszájba, mint a tiesztót, megasz*rt, mez a ziksz faktort... :))
2012. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de mindenesetre nekem nagyon tetszik a "múlt". Sokszor szeretném, ha élhettem volna akkor :).
2012. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!