Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettenetesen beégtem, rajtakap...

Rettenetesen beégtem, rajtakaptak. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyik hétvégén mikor senki sem volt itthon úgy döntöttem, meglevegőztetem az ebihalakat,levetkőztem meztelenre és elkezdtem rángatni az öcsit. Már nagyon be voltam indulva, kimentem a vécébe hogy ott engedem ki vittem magammal a ckm-et is, amire vertem. Éppen a gyönyör ösvényein jártam, mikor hallom hogy nyílik az ajtó. Anyámék jöttek a barátnőivel, és leültek kinn a nappaliban. De a vécéből meg nem bírtam közbe kimenni mert az út a szobámba a nappalin keresztül vezet. Gondoltam hátha hamar elmennek. Csendbe várakoztam, a vécét se mertem lehúzni. Már vagy másfél órája ott voltam teljesen anyaszült meztelen, mikor hallom hogy megint jön valaki, apám volt az, az egyik munkatársával. Na mondom, jól van, most mi a f...t csinálok. Egyszercsak anyám egyik barátnőjének sürgős elintéznivalója támadt. Megfogtam a kilincset jó erősen, nehogy be tudjon jönni. Nem sikerült neki ezért szólt anyámnak aki odajött, és ő is segített. Azt hitte be van ragadva, és szólt apámnak. Teljes erőből elkezdte rángatni, én meg visszatartottam, de alig bírtam. Odajött a haverja is, hogy együtt majd sikerül. Még erősebben tartottam, tudtam hogy nem szabad engednem, különben soha nem merek eléjük állni többé. Aztán mindenki odajött, hogy megnézzék mi a baj. Már teljes erőből rángatták, amikor nem bírtam tovább, elkezdett nyílni az ajtó, már félig nyitva volt amikor kiszóltam hogy várjanak egy kicsit. Lehúztam a vécét, és gyorsan berohantam a szobámba, mivel akkor már kinn voltak. Utána le se mertem jönni, és azóta nem merek találkozni velük a szüleimnek pedig nem tudom mit mondjak.


Szerintetek rájöttek? 16/f


2011. jún. 29. 15:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy mindenki téged röhögne szerintem minden férfi csinált már ilyet.Ha jófejek a szüleid akkor meg sem emlittik.
2011. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Pityupocse ***** válasza:

mondjuk a szennyesből előkotorgált ruha vagy törölköző tényleg megoldás lett volna.


De ez már nem segít rajtad, szerintem mindenkit kaptak már rajta, de ez nem szándékos részükről sem, ha tudnák h mit csinálsz úgy intéznék, hogy ne vedd észre, hogy megláttak. Nincs olyan szülő aki emiatt büntethetné a gyerekét, aki megteszi az had ne mondjam milyen. ilyenkor pár napig szégyenkezel, ez szerintem még normális is, s utána visszatérsz majd a régi kerékvágásba.

2011. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Együtt van a wc a fürdővel? Mert ha csak wc, akkor ezek a fürdőszobás ötletek nem érnek semmit, nekünk is csak 1 kuka van a wcben, semmi más.

A CKM-es kisétálás szerintem még mindig jobb lett volna, mint ami utána következett :D

Esetleg kikiabáltál volna, hogy apúú, elfogyott a papír, lécci hozz. Jó esetben tényleg ő jön oda (főleg akkor, ha bent tartjátok a papírt és megsejt valamit :D ), kérsz tőle ruhát, ha jó fej és nem osztja meg mással akkor csak ő tud róla.

2011. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi az h meglevegőzteted az ebihalakat meg elkezdted rángatni az öcsit.
2011. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ebihalak = spermiumok

(tágabb elképzelésben tényleg úgy néznek ki, egy fej és egy ostor, farkinca alkotja testüket)


öcsi = pénisz

2011. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem egyáltalán nem égtélbe, mert te fiú vagy. De nekem egő lenne ha engem kapnának el mondjuk akkor a wc-be mikor ezt meg azt dugdosok fel magamba. Ezért mindig kulcsra zárom a wc ajtót, és csak is felöltözve megyek a wc-re.

16/L

2011. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Anyomika válasza:
Sztem elég cink velem is volt hogy mesztelenül mentem WC re de én bezártam az bejárati ajtót.
2011. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.XD Ezen szakadtam.XD Ne aggódj, bárkivel előfordulhat. Nekem is van pár ilyen ciki sztorim. Imádok ilyeneket olvasni. :D
2011. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező:D
2011. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem lesz bajod belőle, sőt fogadjuk hogy már apád is csinált ilyet xD. Engem szobámban kaptak rajta a gép előtt és nem csináltak belőle ügyet (az igaz hogy néha fater szekál vele. 13/f
2011. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!