Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettenetesen beégtem, rajtakap...

Rettenetesen beégtem, rajtakaptak. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egyik hétvégén mikor senki sem volt itthon úgy döntöttem, meglevegőztetem az ebihalakat,levetkőztem meztelenre és elkezdtem rángatni az öcsit. Már nagyon be voltam indulva, kimentem a vécébe hogy ott engedem ki vittem magammal a ckm-et is, amire vertem. Éppen a gyönyör ösvényein jártam, mikor hallom hogy nyílik az ajtó. Anyámék jöttek a barátnőivel, és leültek kinn a nappaliban. De a vécéből meg nem bírtam közbe kimenni mert az út a szobámba a nappalin keresztül vezet. Gondoltam hátha hamar elmennek. Csendbe várakoztam, a vécét se mertem lehúzni. Már vagy másfél órája ott voltam teljesen anyaszült meztelen, mikor hallom hogy megint jön valaki, apám volt az, az egyik munkatársával. Na mondom, jól van, most mi a f...t csinálok. Egyszercsak anyám egyik barátnőjének sürgős elintéznivalója támadt. Megfogtam a kilincset jó erősen, nehogy be tudjon jönni. Nem sikerült neki ezért szólt anyámnak aki odajött, és ő is segített. Azt hitte be van ragadva, és szólt apámnak. Teljes erőből elkezdte rángatni, én meg visszatartottam, de alig bírtam. Odajött a haverja is, hogy együtt majd sikerül. Még erősebben tartottam, tudtam hogy nem szabad engednem, különben soha nem merek eléjük állni többé. Aztán mindenki odajött, hogy megnézzék mi a baj. Már teljes erőből rángatták, amikor nem bírtam tovább, elkezdett nyílni az ajtó, már félig nyitva volt amikor kiszóltam hogy várjanak egy kicsit. Lehúztam a vécét, és gyorsan berohantam a szobámba, mivel akkor már kinn voltak. Utána le se mertem jönni, és azóta nem merek találkozni velük a szüleimnek pedig nem tudom mit mondjak.


Szerintetek rájöttek? 16/f


2011. jún. 29. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem kell beparázni, hiszen ők is tudják, h ilyen korban miket csinálsz. szerintem menj oda, kérj bocsánatot, aztán zárd le a dolgot. utána szót se ejtenek majd róla, elhiheted. velem már történtek cikibb dolgok is. :) nyugi.

16/L

2011. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz, ha elég gyors voltál és nem vették észre akkor nem lehetett gond, tanulság, ne menj meztelenül wc-re max vigyél magaddal vmi ruhát.
2011. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ez szívás. Egyébként ha jobbfejek a szüleid nem lesz semmi gond, ha meg nem, majd kitalálsz valami mesét.
2011. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

én felvettem volna valami köntöst vagy törölközőt mondván hogy fürödtem... vagy ilyesmi.. vagy amikor először jöttek az ajtóhoz, akkor kiszólok hogy most éppen vécézek és várjanak kicsit, "befejeztem" volna és lehúztam volna a vécét és valami a szennyesből kikotort gatyával és felsővel kisétáltam volna.


15/L

2011. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzunk valamit - Kérdező!

Amit tettél, az nem bűn!

Bűn az, amit törvények, rendeletek tiltanak, - és ennek ellenére elkövet valaki olyan cselekményt, amely törvénybe ütköző.

Apádban lehetett volna annyi, - ha veszi a lapot, - hogy eltereli az asszonynépet, amíg kimenekülsz a kellemetlen helyzetedből, de ezek szerint még ő sem sejtette, hogy mi a valóság.

Ne fossál, - Te is emberből vagy!

Ha sejtenek, tudnak is valamit, akkor tartoznak annyival, hogy hallgatnak róla, - mivel akkor nem marasztaltak el, akkor később már nincs értelme.

Senki nem gyanaXik - jelek szerint, - nyugi!

Máskor legyél óvatosabb, - ha "bűnbe" akarsz esni!

2011. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azóta ki se merem csapni a gyíkot, annyira félek. Úgy érzem az egész város rajtam röhög :(((
2011. jún. 29. 20:43
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
pár év múlva már csak mosolyogsz rajta. nincs itt a világvége, fő a nyugalom. :)
2011. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A férfi, férfi marad akkor is, ha "rajtakapják".

Arra utalok ezzel, hogy nyilván nem hobbyból tetted, amit tettél, hanem azért, hogy tudj viselkedni (pl.) az utcán, ha kiteszed a lábadat, - ne nyalogasd a szemöldöködet még a 90 éves anyókák láttán is. :)

Nem jó ómen, ha emiatt lélektani feszültségben élsz!

- Amikor "rád veti magát" egy nő a későbbiekben, akkor csütörtököt fogsz mondani - ha ilyen emlékekkel sokkolod Magadat.

Mit gondolsz, hány férfi él, élt "aszkéta" életet?

- Mindegyik csinált már hülyeséget. - Én is!

Figyelj oda - ha javasolhatom - a jövőben, hogy ne kerülhess ilyen helyzetbe, aztán "csóközön", - "lapozzál"!

2011. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Lehet akkor jártál volna a legjobban, ha az elején a CKM-et a farkad elé tartva szépen kisétálsz. :)
2011. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, te is ezt tetted volna? És ha meglátnak mit mondasz? Hogy meztelenül olvasgattam a vécében, mert úgy jobban megy? O_O :DD
2011. júl. 1. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!