Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 évesen mit csinálnátok? Ha...

20 évesen mit csinálnátok? Ha lenne lehetőségetek valamit másképp csinálni...

Figyelt kérdés
Ha lenne lehetőségetek valamit másképp csinálni, és 20 éves egyetem előtt álló fiatalok lennétek, sajnos viszonylag rossz otthoni adottságokkal, de mindenre képesek vagytok, akár Miamiba költözni ha kell, vagy beindítani egy vállalkozást, akármi. Mit tennétek? Hogyan indulnátok el a meggazdagodás megalapozásához és a boldog élethez? Ez egyben nektek egy önismereti kérdés, ha bőven elmúltatok 20 évesek. Nekem meg segítség abban, mit kezdjek magammal.
2009. márc. 23. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan azt csinalnam amit csinaltam, csak mas pasival.

Ugyanis 20 evesen szultem a kislanyom es nagyon buszke vagyok, hogy egyedul is sikerult nevelnem, igaz most 4 eve megtalaltam azt a pasit aki nem sokara a ferjem lesz!

Egyszoval igy jo minden ahogy van!

A penz nem boldogit! :D

Sok sikert kivanok neked a celjaid elereseben!


32\L

2009. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én helyszínelő lennék...sztem az a világ legjobb folglalkozása :D
2009. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!