Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagyon furcsa dolog, ha...

Az nagyon furcsa dolog, ha bennem nincs egy cseppp magyarsag?

Figyelt kérdés

A Himnusz kozbenn egy ezredmasodperccel sem dobban tobbet a szivem. Egyszeruen nem erzem ezt a hazamnak.

Ez nagyon furcsa?


2011. jún. 18. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

04:31 vagyok


08:55 "Otthon nem becsülik meg az embert,de még a munkáját se." Ez sajnos pontosan így van.



19:19

Hát én nem pont erre gondoltam. Negatív vélemény alatt azt értettem, hogy azt mondják rólunk lopunk, csalunk, hazudunk, becsapunk stb. Én hiába vagyok tisztességes ha más magyarok amikor kimennek külföldre lopnak. Vagy a külföldi híradó azzal van tele, hogy nálunk mi megy - sokszor külföldiekre is kihatással...

Emlékezzetek amikor valami német vagy osztrák boltban ki volt téve, hogy magyarokat nem szolgálnak ki be se menjenek, mert lopnak.


Amúgy én vállalom, hogy eszem ágában sincs itt maradni és rendbe hozni a dolgokat. Fog a franc itt maradni és jót tenni egy olyan közösségnek, ami gyűlöl engem! Gondolok itt arra, hogy engem bizonyos emberek itt Magyarországon, lelőnének az életvitelem/szexuális beállítottságom és hasonlók miatt. Arra viszont jó lennék, hogy itt maradjak és segítsek a hazán?!

Ezen felül nem értem miért nem lehetnek az embernek álmai, miért nem választhatja meg szabadon, hol szeretne élni. Ha pl. valaki a tenger mellett akar lakni (most nem magamról beszélek) akkor nem értem miért bűn, ha ezt tűzi ki céljául. Most mintha javult volna a helyzet, de pár éve pl. ilyesmit meg sem lehetett említeni, mert rögtön megjelent 4-5 ember, akik épphogy meg nem köveztek amiért ezt ki merted ejteni a szádon. Elképesztő volt!


Egyébként én nem akarom egyik nemzet "seggét" sem nyalni. Viszont ahol megvan a kölcsönös tisztelet ott nyilván szívesebben él az ember. Ahol elismerik a munkáját és nincs ez a "boszorkányüldözés".



19:51 Pontosan. Tudom, ez nem nagy dolog de nemrég pl. azt olvastam, hogy Hollywood Magyarország miatt kénytelen bevezetni bizonyos szankciókat. Röviden az volt a probléma, hogy amikor lement nálunk a moziban a külföldi filém rögtön volt aki felvette és felrakta netre. Hosszú ideje mindig magyar feltöltők csinálták ezt, és az egész világon töltötték le ezzel hatalmas bevételkiesést okozva.

De amúgy akit érdekel keressen rá, érthetőbben le van írva a cikkekben. Jó, ez szinte semmi de akkor is égett az arcom, hogy most ezzel tele vannak külföldön a hírek és megint megharagszanak ránk. Ráadásul az én életemben jelentős szerepet tölt be az a térség. Na mindegy is, csak már unom az egészet.

2011. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én szerb vagyok de Magyarországon élek és olyan mintha egy karikatúra lenne...
2011. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én sem érzem magyarnak magam... Magyarországon sz*pás az élet, sz*pás magyarnak lenni, amikor megszólal a himnusz, akkor sem az emberek éneklik, hanem cd-ről szólxd 100 emberből jó ha mondjuk 10-en éneklik. De nekem mindegy lesz*rom :D
2011. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!