Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Furcsa vagyok? Miért van ez?

Furcsa vagyok? Miért van ez?

Figyelt kérdés
23 vagyok, lány. Ami nekem is furcsa az az, hogy annak ellenére, hogy vágyom párkapcsolatra, csak egyszer volt fium, azt is dobtam mert nem tetszett miután jobban megismertem. Azóta is ha megtetszik valaki, tuti kerülni fogom, ha meg kezdeményez, elküldöm melegebb égtájakra... Önbizalomhiány mellett mi okozhatja ezt a viselkedést még?
2011. máj. 8. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önismeret hiánya... gondolj bele... ha vágysz párkapcsolatra, nem küldöd el melegebb éghajlatra azt, aki megtetszik neked, és kezdeményez. Hacsak nem tudod mit is akarsz valójában.
2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy furcsa szerintem,a legkevésbé sem.Én is így vagyok,voltam.Volt egy fiú,akit háromszor is elküldtem.

Nem engedtem neki.Azóta már kapcsolatban élek és boldog vagyok$

Viszont annyit tudsz ez ellen tenni,hogy nem zárkózol be,kimész élvezed kicsit az életed.. és rád fog találni a szerelem.Lehet,hogy az identításod más,mint hiszed.

2011. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd betoppan életedbe a nagy szerelem.. nem tudod majd magadtól ellökni, hanem hagyni fogod, hogy megismerjen.

Hogy mitől lehetsz ilyen? Nem tudom. Én is ilyen voltam. A mostani párom előtt vagy fél évvel volt egy két és fél hetes valamim (kapcsolatnak viccből sem nevezhető). És ennyi.Ugyanígy voltam, mint te. És Jött a mostani szerelmem, megismerkedtünk, és most egy éve és három hónapja együtt vagyunk. Ne csüggedj el, a megfelelő emberre van szükséged, hogy meg tudj nyílni.


22/l

2011. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

talán mert valóban nem is szereted az illetőt aki bepróbálkozik. ráadásul a srácok nagy része nyomulós, és senkit sem érdekel a másik személyisége.

az is megeshet, hogy neked sincs valódi személyiséged, vagy nem ismered, nincs felszínen, nem vagy érdekes, nincs életed.

talán még a félelem és a csalódás is közrejátszik, az elégedetlenség, ami a párkapcsolati múltadat illeti, meg alapvető női reflex, mint a férfinál a nyomulás.


yousei: évtizedek után is mehet tönkre kapcsolat, az évekkel dobálózni nincs értelme

2011. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!