Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az nagyon furcsa dolog, ha...

Az nagyon furcsa dolog, ha bennem nincs egy cseppp magyarsag?

Figyelt kérdés

A Himnusz kozbenn egy ezredmasodperccel sem dobban tobbet a szivem. Egyszeruen nem erzem ezt a hazamnak.

Ez nagyon furcsa?


2011. jún. 18. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
nem
2011. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca.. ***** válasza:
63%
nem.
2011. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem.Szerintem nem sokan "büszkék" mostanában a drága magyarországra :(
2011. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem is csoda, inkább szomorú vagyok, az egész magyar történelem már jó pár évszázada csak a vereségekről szól, meg az ország hanyatlásáról
2011. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
nem,kis vagy kamasz koromban engem se érdekeltek ezek a dolgok,majd benő a fejetek lágya majd akkor felfogjátok hogy ez a hazátok...remélem...
2011. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Én sem éreztem magam soha magyarnak, nem érzem ezt az országot a hazámnak.

De egyébként nem meglepő. Folyton megy a mocskolódás, a bu.zizás, az anyázás stb. Nem csoda, hogy nem szívesen vagyok ilyen emberek közt.


A himnuszt és hasonlókat pedig sosem értettem miért kellett ránk erőszakolni pl. iskolákban is. Semmilyen ünnepségen sem úsztuk meg.


Szóval szerintem ebben nincs semmi furcsa.

Én egyébként sokszor őszintén szégyellem, hogy azt kell mondjam magyar vagyok. Külföldön nem túl jó a hírünk. S hiába tudják az értelmes emberek, hogy az egyént nem az alapján kell megítélni, hogy mely néphez tartozik akkor is hátránnyal indulok, hiszen szinte csak negatívumot hallanak rólunk.

2011. jún. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

04:31,

egyetértek veled.Én is igy gondolom.Nem is élek ott,és mégcsak nem is tervezem hogy visszamegyek a "nyomorba".

Itt sem keresem degeszre magam,de nem mennék vissza.Nincs miért és kiért.Otthon nem becsülik meg az embert,de még a munkáját se.Tapasztalat.Igencsak botrányos módon szűnt meg a munkahely a s*ggem alatt

2011. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint sokan vannak igy ezzel :)
2011. jún. 19. 11:08
 9/13 anonim ***** válasza:
nem akarok én itt vitázni,de miért is van a negatív vélemény rólunk? hát pont azért mert sok olyan ember van mint az utolsó 2 válaszoló... más nemzet ha nem tetszik valami nem ott hagy a szarba mindent és mindenkit,összefognak és elhárítják a gondokat,nem tűrik hogy megalázzák őket,velünk az a baj hogy mi mindent eltűrünk és ha nem tetszik megyünk külföldre más nemzet seggét nyalni hogy befogadjanak.
2011. jún. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19:19,

persze,persze,blablabla...

ott csak az marad akinek nincs lehetősége megpattani.

"más nemzet ha nem tetszik valami nem ott hagy a szarba mindent és mindenkit,összefognak és elhárítják a gondokat,nem tűrik hogy megalázzák őket"

Jól momdod,más nemzet.De mi nem tartozunk közéjük,mert tűrünk mint a birkák,és nem teszünk semmit hogy jobb legyen,mert mindenki f*sik.Nem vagyok régóta itt,de otthon nem mernék olyat megtenni hogy az asztalon hagyom a pénztárcát,kocsikulcsot,stb.Az egész világ tudja hogy úgy lopnak ott,hogy az hihetetlen,erről is hires a kis "hazánk".Miért lennék büszke rá,amikor egy deka jó hire sincs már?A politikától kezdve a bűnözésig mind gáz ami ott van...stb stb... megvan a "jó" hirünk nekünk mindenhol.

2011. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!