Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ennyire elfásultak...

Miért ennyire elfásultak mostanában az emberek?

Figyelt kérdés

Stressz, meg egyéb, gondolom. De egy "szent" napon.

De az egész akkor kezdődött, amikor osztálytársnőmmel elterveztük, hogy április 1-én beöltözünk a pizsamánkba, és végigrohanunk az egész iskolán. Senki nem röhögött, csak hülyén néztek, pedig inkább nevetni kellett volna nem hülyének nézni. De kérem, április 1-je volt!! Mi csak jót akartunk a népnek, erre csak fapofát és undort láttunk rajtuk. Semmi fintort, vagy mosolyt...

A másik szituáció ütötte ki a biztosítékot. Rajz óra volt, szólta kellemes muzsika. Amikor jött egy bizonyos rész a dalban, felálltunk és kimentünk az osztály elé, mindenféle lágy táncos mozdulattal "szórakoztattuk" a közönséget. Az összes teremben lévő egyén bámult mint borjú az új kapura. Páran voltak, akik értékelték, és a tanárnő.

Szóval, nagyon rosszul esett, nekem -meg gondolom az osztálytársnőmnek is -, hogy senki nem bökdösött ránk... nem csatlakozott...

Gondolom ez a bizonyos csordaszellem, ne égesd le magad mások előtt mert ha leégeted magad akkor te is ciki leszel.


2011. jún. 16. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem találták viccesnek, én sem találom annak ezeket a mutatványokat. Ha valaki nevetni akar, akkor nevet. Ha infantilisnak találja ezt, akkor nem nevet. Miért kellene? A két szép szemedért? Lehet, hogy nektek kellene megkomolyodni, és a korotokhoz méltón viselkedni.
2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy attól mert szerinted valami vicces még nem biztos hogy másnak is az? Miért kell másokra erőltetni? Mindenki másmilyen. Ha szórakozni akarnak akkor majd kiválasszák hogy mivel akarnak szórakozni. Lehet hogy egyszerűen csak nem érdekled őket. Meg különben is az emberek többsége tanulni megy az iskolába és ez nem fásultság.
2011. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem is biztos,hogy a stressz vagy ilyesmi.

Egyszerűen érdektelenek időnként!

De az is lehet,hogy azért fásultak,mert tuskók!

:))

2011. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyu, mindenkinek más a humorérzéke, tehát nem biztos, hogy Gipsz Jakab is azt találja viccesnek, amit te. Bevallom, én is inkább hülyének tartottalak volna titeket, mint humorosnak. Szvsz a 'random' dolgokon lehet röhögni (pl. béna esések), nomeg a csípős megjegyzéseken. Szerintem mások is vannak így ezzel.
2011. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem biztos, hogy pont akkor nevetgélős, vicces hangulatomban vagyok lehet, hogy testben ott vagyok, de a lelkem meg máshol van..

2. Mást tartok viccesnek. Lehet nekem nem jön be az infantilis viselkedés. Neked lehet vicces vagy másnak, természetesen. De nem biztos, hogy nekem az lesz.

3. Vagy lehet tényleg eléggé elfásultak az emberek mostanában.

4. Vagy, ha még sem, akkor ne bennük keresd a hibát.

5. A vicces mindenkinek mást jelent. Nekem is volt olyan, hogy én nevetségesnek tartottam egy dolgot, jót röhögtem rajta, más meg nem. Olyan is volt, hogy más mondott valamit amin elvileg nevetnem kellett volna, de nem történt ilyen.

2011. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez van,az okát én se tudom... most bolondballagáson 2 osztálynyi gyerek... ennyien vonultunk végig a leglehetetlenebb hacukákban,a suliban még a tanárok is szakadtak,aztán a suli körül,meg mikor mentünk haza,csupa unott pofa,SENKI nem mosolygott,mintha mindennap ilyen figurák mászkálnának az utcán... pedig még integettünk is a sofőröknek,buszozóknak,járókelőknek: és nem egy ANNYIRA forgalmas helyen vagyunk.... egyetlen kamion dudált vissza. pedig tényleg kitűnő kis társaság -.-" hát ennyit az emberekről,igazad van,elfásultak.
2011. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!