Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől érzed magad egyéniségnek?

Mitől érzed magad egyéniségnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy nem mások után megyek, és nem értek feltétlenül egyet személyekkel akik "menőek" csak azért hogy szimpatikusabbnak tűnjek
2011. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
én egy igazi különc vagyok és sz.rok a sok majomra, meg a divatra
2011. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Én attól, hogy más vagyok, más életet élek, mint amilyet a kívülállók szerint már ebben a korban élnem kellene. Nem olyan merev az életfelfogásom, nincsenek olyan korlátaim, mint az átlagembernek. Emiatt néha egyedül is érzem magam a rugalmas nézeteimmel. Szerintem jobb lenne a világ, ha más is ilyen lazán venne mindent.
2011. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem a tömeg cuccokat veszem meg, nem az átlag emberekkel barátkozom, hanem a többi egyéniséggel, nincsenek csücsörítős retkes tükörben készült képeim, a haveri köröm 95%-a fiúkból áll, és mindig mosolygok... Nem vagyok a kisgyerekek példaképe, de szeretnek az emberek azért amilyen vagyok, és ez JÓ!


18/L

2011. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem érzem annak magam. Kevés az önbizalmam. De dolgozom rajta.
2011. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy egyéniségnek tart valaki, vagy sem. Szeretem az életet, döntéseket hozok, jól érzem magam a bőrömben, és a céljaim felé vezető út boldoggá tesz.:)
2011. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem attól vagyok egyéniség, hogy nem hordok "tömegcuccokat" meg ilyesmi, ez inkább gyerekességre, felszínességre vall.

Én nem gondolom, hogy fene nagy egyéniség lennék. Mitől lesz valaki az? Biztosan nem attól, hogy "egyedi" ruhákat hord, ettől csak érdekesebb vagy bizarrabb lesz.

De ha mindenképp válaszolni kell, akkor attól, hogy tudatosan formálom magam, hogy kevésbé karakán, szerethető ember legyek - belátom a hibáimat és teszek is ellenük. Ez az, amire a jellemtelen emberek sosem lesznek képesek.

2011. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
azt hordom, ami nekem jól esik és tetszik, többnyire sötét színeket... a saját kis világomban élek igazán, saját felfogásom meglátásom van a dolgomra. érettebb vagyok a társaimnál, más dolgok érdekelnek és a legfontosabb, hogy mindig önmagamat adom.
2011. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
10%

Ugh sok blabla...


Nah en mitol tartom magam egyenisegnek? Pf hat pl. mar a beszedem is olyan h ha meghallod latod leirva tudod h ezek a szofordulatok csak en lehetek.

Neha krealok szofordulatokat is amiken sokszor jokat kacagnak masok xD pl. nem tul sok semmi. "a semminel nincs kevesebb hagyjad mar!"


Egyebkent mg vam egy fura kiallasi modom szeretek a kozeppintban lenni hatalmas karmozdulatokkal sztorikat magyarazni.


Szinte mindenrol megvan a velemenyem, amirol nincs az azert nem mert nagy ivben xarok ra.


Amugy iszonyat sokat beszelek, allandoan porog az agyam. Ha rosszul erzem magam/ faradt vagyik egybol feltunik mindenkinek.


Egyeseket am idegesitek- kis irigyek haha- masok aranyosnak tartanak- oket "elcsabitottam"- az biztos hogy ha mar bemutatkozom akkor megjegyeztel...


Annyibol idegesito az egesz h mindenfel jottment bejelol facen, meg vasarloim is en meg torlom oket...


Oltozkodes egyebkent meg alkalomhoz illo. Suliba elegansabban jarok civilben mikor hogy. Szeretek szerepeket felvenni es ugy viselkedni- ami nem feltetlenul egy hude elfogadott dolog de szerintem akkor is maskepp kell viselkedni egy klinikan ugy hogy rajtad van a feher kopeny vagy a godornel este sorozes kozben a baratnoimmel...

2011. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
13:48-as te nem egyéniség vagy, csak egy hyperaktív feltűnési viszketegségben szenvedő tapló! Örülj neki, hogy a vásárlóid bejelölnek! TE meg törlöd őket? Nem vagy egy tipikus kereskedő!
2011. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!