Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy srác magára akar engem...

Egy srác magára akar engem tetováltatni. Vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akin segítettem, kihúztam az öngyilkosság gondolatából és most hálából magára akar engem tetováltatni avval a szöveggel, hogy "When it's time to live and let die". Kicsit félek, hogy ha mondjuk barátnője/felesége lesz, nem lesz-e baj, mert nem vagyunk és nem is leszünk szerelmespár. Holnap megyek fotózásra, amiről magára varrat. Szerintetek helyes döntés?

21L


2011. jún. 5. 13:30
 1/6 skarma ***** válasza:
77%

dehogy...

szerintem ne engedd neki, hát ez milyen már? Még ha szerelmespár lennétek, akkor is furi lenne. Valószínűleg még nem jött ki teljesen a depresszióból és még kicsit meg van zakkanva, azért akarja ezt... ne menj bele

2011. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó ötlet.

Ha így akar emléket állítani, akkor maradjon a szöveg, és tegyen hozzá egy képet, ami rád emlékezteti, valami szimbólikusat, esetleg ha van kézügyességed, akkor rajzolj te valamit, amit ő magára tetováltat.


Később nem lesz gond belőle, se neked, se neki.


Amúgy "csak úgy" nem fog senki magára tetováltatni egy arcot, egy személyt, akihez semmi komoly, mély érzelem nem fűzi.

2011. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden tetoválás állatság.

Kivéve esetleg - esetleg! - ha a vércsoportodat vagy egyéb, életmentéshez szükséges információt firkáltatsz magadra.

2011. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy összeköt minket a zene, a gitározás, a "heart grenade", ezért terveznék egy gitáros, gránátos kompozíciót.
2011. jún. 5. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyedben megmondanám neki, hogy NEM, engem nem varrat magára. Ez nagyon rossz ötlet.
2011. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rossz ötlet. amúgy szerintem ő szeret téged.
2011. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!