Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jobb emberré válnék, ha...

Jobb emberré válnék, ha lemondanék a húsevésről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 00:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én kevés húst eszem. Egy nap kábé egyszer, de az esetek többségében kihagyom. Észre se veszem.

Nem érzem magam jobb embernek emiatt. Mert ha ott van a párizsi, vagy a szelet hús, akkor nem látom, hogy az egy állat volt.

De a múltkor a Tescoban vásároltunk anyuval és épp akkor fogtak ki és ütöttek le egy élő pontyot...na az kegyetlenség! Nem is tudom, mit éreztem a ponty iránt (hű ez hülyén hangzik), de szomorú voltam és ott vinnyogtam, hogy szegény hal. Gondolom hülyének néztek, de mindegy.

Nem ettől leszel jobb ember...én azért nem eszek annyi húst, mert így könnyebbnek érzem magam. Régen húsimádó voltam, talán kicsit meguntam a sok húst.

Akarattal ettem keveset az elején, nehéz volt, most meg már annyira nem is kívánom...

2011. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!