Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félős vagyok, mégis...

Nagyon félős vagyok, mégis hogyan tudnék beszélgetni az emberekkel?

Figyelt kérdés
ha kérdeznek tőlem valamit akkor válaszolok, de egyébként nem merek odamenni senkihez és nem is tudom mit mondhatnék nekik :S
2011. máj. 20. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress magadnak valami szakkört, vagy sportolj! Menj olyan közegbe,ahol sokan vagytok és azonos az érdeklődésetek! Ha van valamiről véleményed azt mondd el! Felesleges dolgokat nem kell fecsegned,csak add kicsit magad!
2011. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem akarok az ilyenkor megszokott szöveggel jönni hogy ide járj meg oda járj mert ez hülyeség. ha félős vagy úgyse fogsz elmenni önszántadból.


biztosan vannak barátaid. mondd el nekik a problémát és majd segítenek !!:D hiszen mire vannak a barátok..

2011. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Talán egy kis alkohol segítene a gátlások feloldásán, vagy valami szakember tud felírni olyan gyógyszert(pl.: frontin), amitől nem érzed magad feszélyezetten, persze a gyógyszert nem jó szívvel ajánlom, talán tud valami természetes gyógymódot is. Sok ember ilyen félénk, biztosan találtak már valami jó megoldást.


Az is lehet, hogy idővel kinövöd.


Az is lehet, hogy bizonyos mentalitású emberek között nem is vagy félénk, és hogy egyszerűbb lenne ilyen embereket keresned. Én jó ötletnek tartom, hogy tartozz egy-két közösséghez, persze ezeket a szakköröket, sport klubokat ne egyedül keresd fel, mert egyedül nehéz beilleszkedni.


Az is lehet, hogy ez egy természetes dolog, hogy ilyen vagy, mint ahogy vannak magas és alacsony emberek, de igazából erről is egy szakember tudná megerősíteni vagy cáfolni.


Ha találtál valami jó megoldást írd meg ide, mert engem is érdekelne, hogy lehet közvetlenebb, beszédesebb egy félénk ember.

2011. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!