Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig tudod, hogy mit akarsz,...

Mindig tudod, hogy mit akarsz, vagy mit szeretnél elérni az életben?

Figyelt kérdés
Én az utóbbi időben nagyon bizonytalan vagyok mindenben,és egyáltalán nem tudom mit akarok,pedig nem vagyok már mai gyerek.Olyan világban élünk,hogy napról napra változik minden,és nem tudok tervezni előre,mert a következő nap már teljesen máshogy van az a valami,mint ahogy előtte volt.Te hogy vagy ezzel?Néha már azt sem tudom,hogy mit szabad már ebben az országban.
2011. máj. 20. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én általában tudom, hogy mit szeretnék, de a körülmények tőlem függetlenül változnak. Ilyenkor alkalmazkodnom kell és ez nagyon meg tudja másítani az eredeti elképzeléseimet. Ilyen a mai világ. De talán nem baj.
2011. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudom mit akarok az elettol.
2011. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig tudom. Aztán van hogy változik de sosem a körülmények miatt. Nem igazán érdekelnek a körülmények és ezt szerintem sosem fogom megérteni mások kit problémáznak ezen ennyit de mindegy, ez legyen az ő bajuk...
2011. máj. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben. És ragaszkodom az elképzeléseimhez/terveimhez.
2013. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!