Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szeretnél kipróbálni az...

Mit szeretnél kipróbálni az életben, ha az bármi lehetne?

Figyelt kérdés
Milyen álmaid vagy céljaid vannak az életben?
2010. febr. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen lehet sztárnak lenni ;D
2010. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kipróbálni mit szeretnék, vagy mi a célom? Mert azért nem ugyan az. Szívesen kipróbálnám pl. az ejtőernyőzést, de nem életcélom, hogy mindig azt csináljam, és valószínűleg ha nem lesz rá lehetőségem soha, hogy kipróbáljam, akkor is jól elleszek. Viszont tényleg életcélom, hogy egyszer eljussak Izlandra, 12 éves korom óta tudom, hogy nekem oda el kell mennem, talán ott tartogat számomra valamit a sors, vagy csak egyszerűen látnom kell azt a helyet életem során, nem tudom.

Célom még az, hogy olyan munkám legyen, amivel segíthetek az embereken, hogy viszonylagos kényelemben élhessek (ezt úgy értem, hogy ne egy olyan lepukkant béna albérletben lakjak, amilyenben most lakom, legyen egy autóm (amit nem kell hetente szerelőhöz vinni, bár most semmilyen sincs, még vezetni sem tudok), illetve a legfőbb céljaim egyike, hogy a fiamból tisztességes embert neveljek, jó anyukája legyek és megteremtsem a feltételeket ahhoz, hogy elérhesse a célját az életben, bármi legyen is az. Most két éves amúgy :)

Célom, hogy még legalább két nyelvet megtanuljak (angolul már tudok, még olaszt meg franciát szeretnék). Távlati tervem, hogy külföldön szeretnék dolgozni, de ebben még nem vagyok biztos. Majd még meglátjuk.

23/L

2010. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A b@szást.
2010. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hőlégballonozást szeretném kipróbálni egyszer. ;D
2010. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazi improvizációt, ha lenne a zsebemben egy MIB levillantó okosság, amiről tudom, hogy működőképes :)
2010. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek remélem teljesül a vágya! :) Köszi a komikat!

(a hőlégballonozást én is szívesen kipróbálnám:D)

2010. febr. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!