Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kikért (mikért) rajongtál...

Kikért (mikért) rajongtál 10-14 éves korodban? Semmi sem ciki!

Figyelt kérdés

Sokszor mondjuk, hogy "jajj, ezek a mai gyerekek..." milyenek már, hogy néznek ki, hogy viselkednek...

Persze, változik a világ, én is megdöbbenek sokszor, de azért ha őszinték akarunk lenni magunkhoz, mi is átestünk a tinédzserkoron, követtük a divatot, és rajongtunk.. na de kiért, és miért?


2009. márc. 6. 23:24
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Én most 40 vagyok, régen mikor 14 évesek voltunk, abba boney m ellentét volt , én abbás voltam, majd 17-18 éves voltam volt a csönacis korszakom, edde...stb... és vettem fel a kis sanyo magnomra a rádióbol a 2-5 igböl a számokat, ez volt szép volt, most már nevetek rajta de megérte, 2 gyerekem hasonlokat csinál, csak számomra ismeretlen együttesekkel, és internetröl tölti le a számokat, hát ennyi a különbség.

De jo volt :D

2009. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
a 90-es évek elején, tinikoromban bőszárú túlméretes farmer, xxxl-es kockás flanelinggel, bőrövvel, bakanccsal, fehér zoknival :D - törékeny lányként nagyon menőnek gondoltam magam, mindaddig, míg az osztályfőnökömtől kaptam egy szatyor "rendes" ruhát a vöröskeresztes rászorulóknak adott ruhaosztásból, mert ugye szegény gyereknek nem telik rá, az apja ruháit hordja :D:D:D akkor kicsit átgondoltam a ruhatáramat :D:D:D
2009. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
100%

Winnetou, Az ezüst tó kincse, A négy páncélos meg a kutya, Zalatnay Sarolta.

Hány éves vagyok ?

2009. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

én 12 éves koromban az X-menből Vadócért :D

olyan akartam lenni mint ő... :D

2009. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 tade ***** válasza:
100%
Hat 13-14 evesen en is a Backstreet Boys-ert meg az 'N Sync-ert voltam oda, es en is pont azert, akit mar emlitett egyik hozzaszolo, hogy kiderult, nem lanyokra vagyik. Akkor biztos sirtam volna :)) Most mar csak mosolygok ezeken. En is imadtam a bo kockas inget, volt i spiros, zold, kek szinben, es ehhez altalaban bo barsonynadragot huztam tornacipovel. De voltak azert noies cuccaim is :))Viszont most nagyon szeretem folklorisztikus ruhakat, az egyedi darabokat, a kockas ingrol attertem az egyedien himzett (akar keleti mintas, vagy magyar himzesu) bluzokra, akar egy farmerral, vagy szoknyaval.Szeretm az olasz klasszikusokat pl Fabrizio di Andre, Lucio Battisti, Gianni MOrandi, Celentano, Claudio Baglioni,Angelo Branduardi :))
2009. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Én akkoriban nagyon szerettem a Bros nevű triót,de legfőképpen Eddát hallgattam és a Edda rajongás máig töretlen maradt.
2009. márc. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Én most élem ezt a korszakot, de én elég változatos vagyok XD

Dolhai Attila, musicalek, Keresztes Ildikó, Lovegun

mostani kedvencem a kutyus Volt a filmből XD

Meg persze Kofu az Oroszlánkirály 2-ből

2009. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit én is nosztalgiáztam... :-)

12 évesen még Michael Jacksonért voltam oda. Aztán jött a rock zene. Edda, Sing Sing, Metallica, Tankcsapda...

Gyűjtöttem a szalvétát és a kártyanaptárat.

Imádtam a mókusos mogyorókrémet és a pille cukrot.

Leveleztem a barátnőimmel... "szerelmes" voltam mindenkibe aki rám mosolygott... Nagyon szerettem a traubisodát és a márka meggyet. :-) a mai már nem olyan. :-( Gyűjtöttem az újságokból a kedvenceimről szóló cikkeket, posztereket a Metal Hammert :-) Van még ez az újság? Puma cipőben jártam, szűk farmerral és kockás inggel... Visszamennék! :-) Imádtam minden percét!

2009. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Spice Girls! :) Még a matricákat is gyűjtöttem a rágókból meg nyalókákból. :) Van egy eredeti CD-m :) Úúúúúúúúúúúh, mennyire szerettem őket! :)
2009. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
ja, 22 éves lány vagyok. (utolsó, spice girls-ös)
2009. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!