Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kikért (mikért) rajongtál...

Kikért (mikért) rajongtál 10-14 éves korodban? Semmi sem ciki!

Figyelt kérdés

Sokszor mondjuk, hogy "jajj, ezek a mai gyerekek..." milyenek már, hogy néznek ki, hogy viselkednek...

Persze, változik a világ, én is megdöbbenek sokszor, de azért ha őszinték akarunk lenni magunkhoz, mi is átestünk a tinédzserkoron, követtük a divatot, és rajongtunk.. na de kiért, és miért?


2009. márc. 6. 23:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem vagyok 'öreg',de én a metálért rajongtam,Cradle of Filth,Rammstein...
2009. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Én mégnagyon "gyerek" voltam 10-14 évesen, rajzfilmeket szerettem, meg videójátékokat. Demindkettőt szeretem most is (18 vok)
2009. márc. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
én 10 évesen még a Szandi fan korosztály voltam, 14 évesen már "komoly" nő, Scooter, Metallica :D
2009. márc. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Azért annyira én sem vagyok még benne a korban:)

De szerettem pl. a Backstreet Boys-t, a Spice Girls-t, a Szívtipró gimit, a Bravo Tv-t, a Kölyökidőt, az Ifjúsági Magazint.

Kazettára(!) felvenni a rádió kívánságműsorából a kedvenc számaimat :) A legyűrhető vastag zoknit cicanadrággal, a bő kockás inget... Leveleztem (postai úton, levelezőlapon) a táborban megismert barátokkal, szalvétát gyűjtöttem (de hogy minek?)

Stb. stb :)

2009. márc. 7. 00:09
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
9évesen kezdtem el rajongani a Modern Talkingért,majd a Blue Systemért.most,32 évesen úgyanúgy imádom őket,szemernyit sem változott :)
2009. márc. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

Annyi hulyeség volt, hogy már nem is emlékszem :)

Pl.: Rock, metál, magyar nemzet(betegesen), kulonbozo országok, legújabb divat, autók, vonatok, ennyi jut most eszembe, de volt tobb is :)


Most a hotelokért, benzinkutakért, Mexikóért és az USA-ért vagyok oda! :D



Princess

2009. márc. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban nagy Chicago Bulls rajongó voltam. Jordan, Pippen, Rodman játszottak még akkor. Meg a Baywatch-ban néztem Pamelát, hogy alkalmazza a mellkasi légzést. :D
2009. márc. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban és legfőképp a Manhattan együttesért (www.gportal.hu/manhattan), és Szandiért (www.szandi.info), és ez örökké kitörölhetetlen, csodálatos dolog volt.
2009. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
A Modern Tallking együttesért.34/nő
2009. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezővel egy korosztályhoz tartozhatunk, mert én is ugyanezekért voltam oda, mint ő... Backstreet Boys, Spice csajok, Bravo magazin (főleg a híres Szex, Szerelem, Gyengédség rovat)

ja, meg az N Sync nevű együttes. jót nevettem, amikor 1-2 éve olvastam valahol, hogy az általam hajdanán favorizált tag meleg mint a kályha:D

2009. márc. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!