Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ugyerzem, hogy nehanyan csak...

Ugyerzem, hogy nehanyan csak addig baratkoznak velem amig meg nem mondom nekik, hogy baratsagnal tobbet nem szeretnek. Miert van ez?

Figyelt kérdés
Nem buszkesegbol vagy hasonlo, de eleg sok olyan \'baratom\' van, akinek tudom hogy tetszem, meg mondtak is. Es kedves voltam mindenkivel az elso perctol kezdve (legalabbis probaltam az lenni), de mikor mondtam, hogy nem szeretnek tobbet, mar kevesbe beszelgettunk. Ez normalis ? Persze, hogy vannak barataim meg minden, de akiknek csak tetszem, azoktol baratsagot ne is varjak ?! Ez szomoru ha igyvan...:(
2009. márc. 4. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
HA csak tetszel nekik szóval megnéznek hogy jó csaj vagy de ennyi akkor még lehettek barátok.HA már szerelmes is vmelyik de te nem viszonzod akkor jobb ha nem lát...
2009. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Végül is nem, csak kicsit nagy arc kell, hog yilyet mondj.


Ha neked egy fiú mondaná ugyanezt a nagy haverkodás közben, hogy na stop, ennyi, többet nem akarok, te mit éreznél?

2009. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mondtak mar...hidd el, es talan en is azert vagyok SAJNOS ilyen. Nekem is joo szarul esett...de lenyeltem, es mintha semmi se tortent volna.

Szoval az az egesz, hogy megismerem oket, es megkedvelem oket, de mind baratot...nem mind pasit. Es akkor bumm....tobbet nem is beszelunk. Es ez rossz erzes.

2009. márc. 4. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok olyan férfi van akivel ha kedves vagy akkor már azt hiszi hogy szbad a pálya és lehet mindent vagy csak azt gondolja tuti neked is tetszik... az egy alapvető férfi hiba, és büszkék ahoz hogy utána egy olyan csajszival haverkodjanak aki kosarat adott nekik...
2009. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már az elején le kéne szögezned, hogy ebből csak barátság lehet. Ha mégis próbálkozik, udvariasan építsd le, ne legyen számára sértő. Ha tényleg akarod hogy barátok legyetek, adj neki egy kis időt, amíg túlteszi magát a dolgon.
2009. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akinek valóban tetszel, az melletted marad mindenképp. neki az lesz a lényeg, h veled legyen, bármi áron. aki csak próbálkozott, mert szépnek tart, az megy tovább próbálkozni.
2009. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!