Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez önbizalomhiány lenne?

Ez önbizalomhiány lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy mi van velem, de nagyon furának érzem magam..


Amikor elmegyek több ember előtt, akkor azon jár az eszem, hogy biztosan megbámultak és kibeszélnek (ez nagyon-nagyon zavar), olyan társaságban, ahol vannak olyan emberek, akiket nem ismerek, ott félek beszélni, mert úgy gondolom, hogy biztosan hülyeséget mondok vagy valami nem lesz jó - pedig tudom, hogy ez nem igaz, de akkor se megy.. :/

nem engedek magamhoz mindenkit közel, de ha valakivel összebarátkozok, akkor nekik bármilyen hülyeséget el merek mondani, túlzottan is.. (3 barátom van, nem is kell több)


ez önbizalomhiány? és mit tehetnék ez ellen?


2011. ápr. 11. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam és annyit változtatam,hogy mertem beszélni.Mindig mondtam valamit minden témába,és egy idő után ez így kialakul.Először fura volt,de mondjuk még mindig van egy kis önbizalomhiányom,de idő mulva majd nem lesz.
2011. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"de majd egy idő mulva nemlesz"

első ez aranyos volt :D

amúgy, én is ilyen vagyok, de hidd el ha megbámulnak az azért is lehet mert jól nézel ki :) nekemis ezt mondták ezért mára picit jobb.:)

2011. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!