Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal, hogyan...

Mit kezdjek magammal, hogyan legyek vagy mit is akarok?

Figyelt kérdés
Az van hogy nagyon befordultam, de már annyira, hogy semmi és senki nem dob fel. Mindent unok. Ha találkozom a barátaimmal, a munkát, a filmeket, a kirándulást, a hétvégét, a hétköznapokat. Ilyenkor mi van?
2009. febr. 25. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen periódusom,én azt tudom tanácsolni hallgass zenét!Akár újakat,más stílusúakat is mint eddig.Remélem segít rajtad,nekem segített és az is feldobhat ha sportolsz vagy valami szokatlan dolgot csinálsz.A lényeg,hogy változtass valamit/valamin!Hajrá!:)
2009. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én ilyenkor mindig elmegyek egy jó nagy sétára .És akkor van ,hogy megválaszolásra kerülnek a problémáim ,vagy csak rájövők ,hogy szeretnek.ÉS nekem ha másért nem azért mert szeretnek kutyaköteleségem kilábalni.Egy jó szakember (aki nem töm gyogyszerekkel)a család és a barátok kirángathatnak téged is."Ilyenkor mivan ?"kérdésedre válaszolva .Lehet csak csordultig van az a bizonyos pohár és pihened kellene ,vagy kezdődő depi .
2009. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!