Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legyek öngyilkos? Vagy valaki...

Legyek öngyilkos? Vagy valaki befogadna?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyám előbb-utóbb a sirba tesz. Apámat szeretem, de anyámat gyűlölöm. Ma reggel felidegesitett, hogy egy vastag pulcsira én még vegyek tréningfelsőt. Én mondtam, hogy nem...na ebből kezdődött minden. Ma mikor hazajöttem a suliból ettem, és odamentem hozzá, hogy bocsánatot kérjek. Ő elkezdte leorditani a fejemet és rohant utánnam a szobámba ahol egy olyan 15-20 napilappal a fejemet kezdte ütni mondván, hogy én egy piszok k*rva vagyok, és hogy kiváncsi vagyok apám f*szára azért szeretem őt annyira. Elmondom, hogy anyámat azért utálom pici korom óta, mert amióta az eszemet tudom bánt. Kicsi koromban ragaszkodtam a plüssállataimhoz és egy pici 2-3 éves lány mit árthatott neki? Elkezdte a földhöz csapni őket. Valahogy ez egy életre megmaradt bennem. És, hogy ő nem tud normális házas életet élni apámmal miattam, mert én állitólag mindig azt akarom, hogy ők veszekedjenek. (Jó anya mert mindent megkapok tőle amire szükségem van, de nem érzem felőle a szeretetet mint ahogy azt apámfelől. Ma befejelt nekem olyan 4-5x. Szembe köpött és olyan boxokat kaptam tőle, hogy jajistenem.
2011. febr. 28. 14:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hozzank koltozhetsz!De az a baj hogy romaniaban lakom :(
2011. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

xDDDDD



Én is :)

2011. márc. 8. 17:18
 23/28 anonim ***** válasza:
komoly?
2011. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
XDXDXDXDXDXDXDXD az kiraly
2011. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Romaniaban hol?
2011. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Először te...félek, hogy felismernek...
2011. márc. 9. 19:08
 27/28 anonim ***** válasza:
Szatmarmegye-Karoly
2011. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Én Szatmárnémeti :)
2011. márc. 13. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!