Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legyek öngyilkos? Vagy valaki...

Legyek öngyilkos? Vagy valaki befogadna?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyám előbb-utóbb a sirba tesz. Apámat szeretem, de anyámat gyűlölöm. Ma reggel felidegesitett, hogy egy vastag pulcsira én még vegyek tréningfelsőt. Én mondtam, hogy nem...na ebből kezdődött minden. Ma mikor hazajöttem a suliból ettem, és odamentem hozzá, hogy bocsánatot kérjek. Ő elkezdte leorditani a fejemet és rohant utánnam a szobámba ahol egy olyan 15-20 napilappal a fejemet kezdte ütni mondván, hogy én egy piszok k*rva vagyok, és hogy kiváncsi vagyok apám f*szára azért szeretem őt annyira. Elmondom, hogy anyámat azért utálom pici korom óta, mert amióta az eszemet tudom bánt. Kicsi koromban ragaszkodtam a plüssállataimhoz és egy pici 2-3 éves lány mit árthatott neki? Elkezdte a földhöz csapni őket. Valahogy ez egy életre megmaradt bennem. És, hogy ő nem tud normális házas életet élni apámmal miattam, mert én állitólag mindig azt akarom, hogy ők veszekedjenek. (Jó anya mert mindent megkapok tőle amire szükségem van, de nem érzem felőle a szeretetet mint ahogy azt apámfelől. Ma befejelt nekem olyan 4-5x. Szembe köpött és olyan boxokat kaptam tőle, hogy jajistenem.
2011. febr. 28. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szia! mennyi idős vagy? fiú vagy lány? ha gondolod, akkor beszélgethetünk, hátha az jó lenne. ha gondolod írj privát üzenetet
2011. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
14/L
2011. febr. 28. 14:29
 3/28 anonim ***** válasza:
és anyut miért csinálhatja ezeket a dolgokat? esetleg te nem csinálsz olyan dolgokat, ami nem tetszik neki?
2011. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen. Ezzel már én is voltam így, hogy az öngyilkosságot válasszam e vagy az életet, ugyanis gyűlölök élni. Mégsem vagyon emós. De anyukádat nem lehet utálni. Ő hozott világra. Megértelek, hogy az agyadra megy, meg minden. Próbáltál vele már normálisan, kettesben beszélni? Beszéljétek meg a gondokat. Ismerős érzés az, hogy le k*rváz anyám, mert engem is leszokott. Apámat is szeretem. Anyámat is. Annak ellenére, hogy megbántanak. Próbálj beszélni anyukáddal. Remélem segítettem és nem rontottam a helyzeteden.
2011. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem soha sem k.rvázott le anyám! Ne haragudj, de nagyon buta anyukád lehet. Sajnos őt már nem tudod megváltoztatni.
2011. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Egy rossz kapcsolat miatt nem lehetsz öngyilkos.Ha minden ember öngyilkos lenen,akiknek valamilyen rossz családi vagy egyéb kapcsolata lett volna egy emberrel,akkor már az emberiség kihalt volna.
2011. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Tudom,közhely, de ne hidd,hogy olyan rossz Neked. Mindig van valaki,akinek rosszabb. Tudom,hogy rossz,nem állítom,hogy nem. De öngyilkosságra ezért ne gondolj! Én is gondoltam már rá sokszor.Mindig az jutott eszembe,hogy az a néhány ember,aki szeret,vagy szüksége van rám,mit tenne? Nekem is nagyon nehéz "gyerek"-korom volt, bár nekem egész más miatt. Szeretnék újra gyerek lenni. Mondom ezt 14 évesen. F.
2011. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
ezt a szennyet nevezed te jó anyának?
2011. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szia.


Bár nem is ilyen dolgokon alapul ,de egyet megtanultam . Ha valaki bánt soha ne magadat büntesd. Így csak neked lesz rossz,és valószínű nem fog zokogva fel-alá rohangálni anyud...

Szerintem kitartás , késöbb bölcsebb leszel ha most megállod a helyed a toppon ;)

Vagy ha ezt nem tudod kizelni ,mi lesz késöbb? Állj ki magadért ,és apukádért :))

2011. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszra írom:

"Ezt a szennyet nevezed jó anyának"-ra. Nem ismerheted az anyját.

Ez a kérdésre a válaszom:

Gondolj bele. Ha öngyilkos lennél, szerintem anyukád is legszívesebben utánad menne. Nehogy erre gondolj még egyszer. Örökbefogadás? Ki tudja milyen szülőkhöz kerülnél?

2011. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!