Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legyek öngyilkos? Vagy valaki...

Legyek öngyilkos? Vagy valaki befogadna?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyám előbb-utóbb a sirba tesz. Apámat szeretem, de anyámat gyűlölöm. Ma reggel felidegesitett, hogy egy vastag pulcsira én még vegyek tréningfelsőt. Én mondtam, hogy nem...na ebből kezdődött minden. Ma mikor hazajöttem a suliból ettem, és odamentem hozzá, hogy bocsánatot kérjek. Ő elkezdte leorditani a fejemet és rohant utánnam a szobámba ahol egy olyan 15-20 napilappal a fejemet kezdte ütni mondván, hogy én egy piszok k*rva vagyok, és hogy kiváncsi vagyok apám f*szára azért szeretem őt annyira. Elmondom, hogy anyámat azért utálom pici korom óta, mert amióta az eszemet tudom bánt. Kicsi koromban ragaszkodtam a plüssállataimhoz és egy pici 2-3 éves lány mit árthatott neki? Elkezdte a földhöz csapni őket. Valahogy ez egy életre megmaradt bennem. És, hogy ő nem tud normális házas életet élni apámmal miattam, mert én állitólag mindig azt akarom, hogy ők veszekedjenek. (Jó anya mert mindent megkapok tőle amire szükségem van, de nem érzem felőle a szeretetet mint ahogy azt apámfelől. Ma befejelt nekem olyan 4-5x. Szembe köpött és olyan boxokat kaptam tőle, hogy jajistenem.
2011. febr. 28. 14:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Hát kedves utolsó, tuti, hogy jobb lenne bárhová is kerülnék. Annyi a lényeg, hogy szeressenek, mert ha ezt nem érzem, akkor az életemet is olyan feleslegesnek tartom. Azért nem irtam eddig mert elvették a gépet is és a telómat is. Jaj és a drága anyám elkezdte mondani apámnak, hogy ő úgy sajnál engem...de ez van. A legrosszabb az egészben, hogy én nem is vagyok k*rva. A jegyeim jók, úgyhogy csak egy kis nyugi kéne..

Anyámmal egyszerűen nem lehet beszélni. Próbáltam, de csak nagyobb baj lett. Az öngyilkosságot nem merem megtenni, mert félek, hogy a cicámat akkor az utcára dobnák. Persze lehet nem, de az is lehet, hogy igyekeznének mindentől megszabadulni amiről én jutnék eszükbe. Kiskoromban beakart adni árvaházba...nah akkor nyugodtan élhetett volna...és nem kellett volna rámpazarolnia a legszebb éveit (ahogy ő mondaná). Azt hozta mentségére, hogy ő mennyi áldozatot hozott értem..és én? Itt vagyok szamár 14 évesen, és nem tudok biciklizni, fáramászni, úszni (mint a többi gyermek.) azon kivül, soha nem hógolyóztam valakivel, soha nem szánkóztam, soha nem épitettem hóembert és nyáron labdáznom sincs kivel. Tesóm sincs. Nah kábé ennyi amit még 28.-án hozzászerettem volna fűzni, csak akkor lekapcsoltam a gépet, hogy ne lássa, hogy számitógépeztem, mert akkor megint Úristen mi lett volna..

2011. márc. 2. 06:17
 12/28 A kérdező kommentje:

Még egy kicsi kiegészités az előzővel kapcsolatban:

"Legrosszabb az egészben az, hogy nem is vagyok k*rva."- ezt a mondatot úgy értettem, hogy mégis mindig a fejemhez vágja.

Hogyan is nézne ki egy nagy lány bicizni tanulva? A pofám lesülne. Vagy éjszaka kéne tanulnom...

Apám hazajött a amunkából aznap és megpuszilta a homlokomat és hát a veréstől eléggé felment a pumpám, és úgy érezte, hogy lázam van igy szólt anyának. Ő megnézte és nem volt semmi bajom elkezdi milyen kár, pedig beutaltattam volna 2-3 hétre...azt mondja a rák se áll ebbe belé.

Apámtól meg mióta ezt mondta anyám, hogy én kiváncsi vagyok rá szabályosan nem is tudom, félek. Lassan útálok a környezetében lenni. Olyan rossz ez az egész, akire számithatok azok csak a szüleim. Ezen a világon csak mi 3-an vagyunk egymásnak, de mi még igysem tudunk összetartani...na mindegy...

2011. márc. 2. 06:26
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

kedves 17:20-as, nem kell ismernem ahhoz az anyját, hogy tudjam, hogy egy szenny. Elég csupán figyelmesen olvasnom:


"Ő elkezdte leorditani a fejemet és rohant utánnam a szobámba ahol egy olyan 15-20 napilappal a fejemet kezdte ütni mondván, hogy én egy piszok k*rva vagyok, és hogy kiváncsi vagyok apám f*szára azért szeretem őt annyira. Elmondom, hogy anyámat azért utálom pici korom óta, mert amióta az eszemet tudom bánt. Kicsi koromban ragaszkodtam a plüssállataimhoz és egy pici 2-3 éves lány mit árthatott neki? Elkezdte a földhöz csapni őket..."


Szerinted az ilyen anya??? akinek a gyereke már az öngyilkosságot fontolgatja? Gondold végig, hogy milyen hülyeséget írtál.

2011. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

Na figyuzz ide utolsó előtti válaszíró!

Én is már öngyilkos akartam lenni nem egyszer, néha meg is próbáltam, de nem jött össze. Én is 11 évesen tanultam meg bicajozni és akkor is barátnő tanított meg, mert nekem a szüleim csak a nővéremet tanították én már le vagyok sz.rva magasról. Engem is már vertek meg minden! Engem is lek.rváz az anyám, de nekem nagy a pofám visszadumálok. Az anyám az anyám. Nem tudsz ellene semmit sem tenni!

2011. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
úristen:O szembeköpött és szétver? sztem húzd meg magad és próáld kivonni magadat az őrjöngéseiből. ne is vedd magadra:S sztem idegbeteg anyud. próbálj meg vele kedves lenni jobban jársz. és apukád nem csinál semmit?hogy hogy hagyja hogy összeverjen?
2011. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Apum akkor dolgozott, amúgy szerinte a verés nem old meg semmit.
2011. márc. 7. 16:26
 17/28 anonim ***** válasza:
Anyád egy tahó állat bocsi
2011. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ordítsd neki ezt:Fogd be a pofádat,te nem anya vagy! te egy elmebeteg,idegbajos pszichopata vagy!!! Az utcán jobb lenne élni mint veled te agresszív majom!

Majd b%d be az ajtót és rohanj el

2011. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mégis hova?
2011. márc. 7. 18:19
 20/28 anonim ***** válasza:

Először is tapasztalatból: hát nemá hogy egy másik kötsög ember miatt vagdosd magad... bakker nekem ez egy kézvagdosás közben jutott eszembe, hogy az a r0hadék bánt és én is bántom magam miatta... hát tiszta hülyeség, ráadásul rajtam/bennem marad nyoma... ehelyett van a papírtépkedés :) finomabb formája a törés-zúzásnak és nagggyon megnyugtató!


Amúgy meg ha ilyen gyökér ezzel már túl sokmindent nem tudsz csinálni, max. kerülni a konfliktusokat, ha azt mondja vedd fel a hüle pulcsit, akkor vedd fel - majd úton suliban leveszed. Ha arra kér mosogass el, mosogass el, mert gyorsabban végzel mintha veszekednétek.

Kerülj minden beszélgetést, viszont ha beszél figyelj rá. Tanulj meg gyorsan és feküdj le korán, cserébe hajnalban fel tudsz kelni gépezni, akkor ő még alszik :D


Ajánlom hogy gimibe, valami távolabbi helyre menj, ahol koleszos lehetsz és akár hétvégente ne is járj haza.


Szerezz barátokat, ezt sokan nehéznek találják de nincs benne semmi extra, pár közös téma: zene, tánc, suli, pasik, sport, hobby akármi elég.

Ha találsz igazi barátokat később tudsz rájuk számítani.

Sajnos rokonokat nem ember választ magának, de barátokat igen!


Ha 16 lettél akkor kezd el diákmunkázni: hidd el jól be fogod tudni osztani az időt - én jobban is tanultam amikor dolgoztam, vagyis többet, jobban nem igazán lehet, mert 5 felett nincs jegy :D

És a pénzt oszd be, mittomén 20-25% elköltesz a többit elteszed.


jah és tanulj ki egy jó szakmát vagy menj olyan egyetemre aminek a diplomájával tudsz mit kezdeni!

ma mindenki egyetemre akar járni mindenáron, de annak ellenére hogy én is egyetemista vagyok úgy vélem egy jó szakma is megéri a tanulást - -.- mai fejjel szakmunkásba mentem volna, de komolyan! az anyagot az 'elitgimiben' is a könyvből tanultam, de legalább lett volna már egy végzettségem...


Tehát a lényeg a KONFLIKTUSKERÜLÉS és a MINÉL HAMARABBI SAJÁT LÁBRA ÁLLÁS!


Ezen kívül am megpróbálkozhatsz egy családi beszélgetéssel szigorúan apukáddal együtt. - de ha tényleg olyan dilis mint amiket írtál nem tudom mire mennétek... lehet nem ártana neki egy diliház.


Apukáddal beszéltél már erről?


Ha tényleg szakad a cérna és nem bírod szólj vkinek az egészről, apukád, ofőd, háziorvosod!


Majd írj, hogy hogyan alakult az életed, akár jobb sarokba privibe!


hajrá!

2011. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!