Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan hogy tökéletes?

Van olyan hogy tökéletes?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor a vége az! Ugye?
2011. febr. 14. 12:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Biztosan.
2011. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
persze hogy van , miért ne lenne? és nem a vége
2011. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. És ha pont a vége tökéletes, az miért is az, ha annak vége?

Számomra a tökéletes az ami mindvégig kitart, tovább mint én, és ugyan abban a formában ahogy először elém kerül. Tök mindegy mi az, egy tárgy, egy ember, egy érzés. A tökéletes akkor tökéletes ha az elejétől fogva az és mikor már én sem várom el a létét még mindig kitart és ott van velem. De semmi sem tökéletes.

Amikor megszületik a gyereked, azt mondod "tökéletes" de ő is megbetegszik, megbánt és meghal.

Nekem az a véleményem, hogy nem létezik olyan, hogy tökéletes. A szinte tökéletes, ami súrolja a lehetetlent talán létezhet, de ebben sem hiszek. Mindenben van hiba.

2011. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha valami eddig nem volt az, nem is lehet?

A végét úgy értem valaminek, ha már nem változik tovább.

2011. febr. 14. 13:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Mert az emlék megmarad, nem lehet elfelejteni azt ami előtte volt. Az ember a negatívra sokkal jobban emlékszik mint a jóra. Ha megnyered a lottót és nincsenek pénzügyi gondjaid, attól még mindennap eszedbe jut amikor volt hogy kenyeret nem tudtál venni, mert a számlákra kellett a pénz. És így már nem tökéletes. Keserűméz..
2011. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy van.
2011. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
tökéletes sosem lehet. a "tökéletesnél" is lehet mindig jobb, szóval az elméletig "tökéletes" igazából nem tökéletes
2011. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A tokeletesnel nem mindig van jobb. Pl: 1+1=2 ennel nincs tokeletesebb eredmeny ra. Szoval mitol is tokeletes valami?
2011. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én.
2011. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A tökéletesség mindenkinél szubjektív, és mást-mást jelent.
2011. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!