Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van így, valami tanács...

Más is van így, valami tanács erre?

Figyelt kérdés

szeretnék vmi.kapcsolatot,van egy elég romantikus ol-

dalam,viszont utálok kötődni,függeni érzelmileg.szóval vhogy nem tudom/merem kimutatni az érzelmeimet.meg a nőkben sem bízom meg..csakhát a társtalanság se jó.29/F


2011. jan. 30. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár jóval fiatalabban mint te. Szerintem várj, keresgélj, talán most soknak tűnik, hogy majdnem 30 vagy, de 1x mki megtalálja az igazit.
2011. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szamóca. ***** válasza:

vagyunk így egy páran. én függetlenségi háborút vívok az elnyomó érzelmek ellen:D

mondjuk saját esetemben az okát is tudom. biztos nálad is van oka...

megoldás szerintem az idő esetleg...egy idő után biztos én is akarok majd kapcsolatot, de egyelőre torkig vagyok a sok problémával ami akörül forog. a kötődéstől hiába félsz, az fog jönni ha jönni akar...

2011. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
most nem azért de ha nem szeretitek a kötödést akkor miért akartok kapcsolatot? :)
2011. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert azért valami kell.egyedül se a legjobb.
2011. jan. 31. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy nem jo. De valamilyen szinten csak kötödsz valakihez ha már ugy döntötök hogy együtt élitek le a hátralévö idöt. Nem?
2011. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ja....valamennyire igen.
2011. jan. 31. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!