Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a gond velem? Tanács?

Mi a gond velem? Tanács?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és még nem nagyon volt barátnőm. Ezen szeretnék változtatni. Elég magas vagyok, nem duci, nem öltözök úgy mint egy divatmajom és gitározom is. Sajnos kevés az önbizalmam, de ezen nem tudom hogyan kéne javítanom. Haverokkal járok koncertekre meg ilyenek de ott se figyelnek fel a lányok. Valami tanács?
2010. nov. 6. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:

16 év... bőven van időd. Hidd el, nem kell a többiekhez hasonlóan csajoznod. Majd ha kicsit idősebb leszel, és másik suliba kerülsz, és a lányok is kicsit normálisabbak lesznek, és nem a hülye egyenfiúkra buknak, lesz barátnőd :) én lassan 18 vagyok, de még sosem volt pasim... nem kötelező :D

Magas, gitáros, és NEM divatmajom... ennek meglesz a gyümölcse, ezért becsülni fognak :D az első kettő szép pozitívum, az utóbbi pedig nagyon fontos^^

mondjuk ha az átlagnomrálismenőlányokat nézzük, akkor a divatot követni KELL és KÖTELEZŐ nagypofájú menőnek lenni... nyugi utóbbiak nem igazak :D kinőnek ebből a lányok -remélhetőleg- és akkor lesz barátnőd^^

2010. nov. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is tudom... az is fontos ma már a lányoknál, hgy milyen stílusú vagy. én (ha nem is látszik rajtam nagyon) punk/rockernek vallom magamat. ha pl. el tudod gitározni a lányoknak a legmenőbb számokat (pl. inna meg lady gaga) akkor bevágódhatsz náluk. nekem akkor jönne be egy hozzád hasonló fiú ha el tud gitározni pár Depressziót :D :P semmi gond Veled :D ne aggódj! az menő mostanság ha egy fiú izmos, gitáros, vicces és jó az illata :D :P :$
2010. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mai tini lányok közül nagyon kevés olyan van, akinek bejön az ilyen pasi, mint te vagy... ilyen vagyok például én is :D

Imádom a gitár hangját, és egy fiúnak jól jön, ha magas az ember ;) én sem követem a mai divatot, hanem kialakítok magamnak egy saját egyéniséget. gondolom te ezt már megtetted, és ez így van jól! én speciel utálom a divatb*zi és ilyen menő, olyan menő srácokat. Hidd el, lesz barátnőd, még nincs semmi késve!!! Én IS bizonyítom, hogy nem csak kisp*csák léteznek a földön. és még amúgy is fiatal vagy, nem kell rögtön pánikba esni!!! :D

2010. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

jobb kedvem lett tőle :D

2010. nov. 7. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!