Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van esélyem élni, túlélni...

Van esélyem élni, túlélni ilyen tulajdonságokkal? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Lusta vagyok, minden téren megbízhatatlan és hűtlen, nem tanulok a saját sorozatosan elkövetett hibáimból sem, semmi nem érdekel igazán, csak saját magam, önző vagyok, kétszínű, túlságosan nyitott vagyok mindenre, nyers vagyok és őszinte, rendetlen. A hibáimat nem bánom meg igazán, csak ameddig balhé van miatta. Nincs lelkiismeretfurdalásom, nem idegeskedem semmin. Mindezeket tudom, hogy nem jó tulajdonságok, mégsem érdekel, egyszerűen imádom magam. Most is a legtermészetesebb dologként írom ezeket. Olyan szinten hangulatember vagyok, hogy a véleményem teljes ellentétévé alakul át akár fél óra elteltével. Nehezen viselem ha az önérzetemet sértik. Nagyon befolyásolható vagyok, és megvesztegethető.

Lány vagyok, korom x. 15<X<25


2011. jan. 21. 13:20
1 2
 11/15 anonim válasza:

"egyszerűen imádom magam" "Bár ez is csak az önbizalmam erősíti..."

ezt jeleni a magabiztosság.

2011. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt az önbizalmat is lehet erősíteni, ami elég gyatra...
2011. jan. 24. 18:18
 13/15 anonim válasza:

na ne mond már, hogy annak gyatra az önbizalma, aki azt mondja, hogy "egyszerűen imádom magam".. meg már az "ezzel si.." is arra utal.

Azt se tudod te ki vagy..

2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Te akkor biztosan jobban ismersz ;)
2011. jan. 25. 20:52
 15/15 anonim válasza:

ezt senki nem mondta.

Jellembeli elemzést kértél, én adtam. Ennyi.

2011. jan. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!