Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Előreláthatólag az életem?...

Előreláthatólag az életem? Mennyi az esélyem a nagy világba?

Figyelt kérdés

Elegem van itthon, mindenért gürcölnöm kell.

Elhatároztam hogy profin megtanulok sztríptizelni és táncosnő leszek pesten majd a nagy világba.

Ha persze jól megkeresem magam akkor abbahagyom és elkezdem a családomat "alapítani".


2011. jan. 3. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A mai világban legyenek szellemileg bármilyen jól kvalifikáltak is az emberek, sajnos kevés perspektívájuk van. Ha szerencséd van, teljesülni fognak a vágyaid, viszont sok veszély is leselkedik rád ebben a világban. Bár ez majdnem mindegyikre igaz.


Tanulj nyelvet, gyarapodj emberi mivoltodban!

Sok sikert!

2011. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
pesten szarul lehet vele keresni és mindenáron rá akarnak venni a szexre is. külföld jó-pl. olasz. de tudsz nyelveket? min angolul jol kéne tudni
2011. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt!

De inkább menj ki külföldre, ott több a lehetőséged és jobban kereshetsz vele.

Itthon lóf*sz pénzeket keresnek, legalábbis ahhoz már nagyon jól kell kinézni és profinak kell lenned, hogy meg is élj belőle.

Unokahúgom Olaszban próbálta ki magát és bejött neki.

2011. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Jajj de megnevettettél! :) Profin megtanulsz sztiptizelni... azt hittem valami más szakmát írsz. Sose tanultam táncolni, párom szerintem így is profin sztriptizelek. :) Honnan veszed, hogy a sztriptíztáncosok jól keresnek? Szerintem összetéveszted azzal, hogy a legtöbb helyen ezek a lányok tánc mellett mást is bevállalnak... ha te mégis a gürcölés helyett ezt választod... azért ne feledd, van büszkeséged és tartásod, jobb esetben.

Ha ilyen elszánt vagy inkább menj ki Angliába mosogatni, azzal is szépen lehet keresni.

2011. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a "szakma" egész embert követel, tehát elég problámás lehet a magánéleted miatta, azt pedig ne feledd, hogy van bőven, kik között válogassanak a "munkaadók", szóval nagyon be kell ahhoz válnod, hogy hosszútávon csinálhasd, hatalmas a túlkínálat az erotika-iparban ( szépen fogalmaztam )
2011. jan. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

A sztriptíz és világa helyett próbáld meg Hollandiát vagy más nyugati országot. Takarítással, McDonalds-nál krumlisütéssel, vagy hasonló munkával pár év alatt képes lehetsz annyit összeszedni, hogy itthon egy lakásba bele tudj ugrani a méltóságod, egyéniséged, a testi érintetlenséged feladása nélkül.

2004-ig voltam Hollandiában, napi 8 órás takarításért kerestem heti 90.000 forintot (HUF). Ma már két diplomám, lakásom, és egy jó állásom van két beszélt nyelvvel. Szerintem jobb kilátás, mint sztriptizelni és gazdag férfiak vágyait teljesíteni.

2011. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:
89%

Még egy kérdést se tudsz normálisan megfogalmazni! Egyáltalán beszélsz valamilyen nyelvet? Ma már a sztriptíztáncosnőktől is megkövetelik, hogy legyen némi intelligenciájuk!

Jobban jársz, ha inkább tanulsz még egy kicsit!!

2011. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoyoco válasza:
Díjazandó az ambíció! Bírod a piát??? Azt kell,hogy mondjam,hogy csak táncból elég nehéz lesz addig eljutni,hogy normális exisztenciát tudj teremteni. Arról nem beszélve,hogy nagyon sok lány sajnos lecsúszik az idő folyamán... De kívánom,hogy bejöjjön a számításod:)
2011. jan. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!