Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rosszabb manapság, mint...

Miért rosszabb manapság, mint régebben? (30+)

Figyelt kérdés
Régebben, szombatonként bulizni mentem, de manapság tartózkodom az emberektől és nem járok el. Haverok is voltak, azok sincsenek. Kiváncsi vagyok, hogy más is van így 30-on túl?
2011. jan. 11. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
30f nekem is ilyem problémáim kezdenek lenni.a többség mostanra családot alapít/ott,rengetegen otthon a komp./tv előtt.elidegenedünk egymástól.lassan ünnepnap lesz a bulizós nap.de azért nem szabad feladni.pörögnünk kell mint a mérgezett egérnek8-)
2011. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem korfüggő. Ez egy általános jelenség. Nagyon sokan vannak 30 alatt is, aki kinőnek a bulizásból. És nem feltétlenül az teszi boldoggá az embert, hogy részegen fetreng. Buli bármi lehet, amiben van adrenalin. Csak kellenek hozzá jó társak. Először is, az emberek nagy részének nincs igazi barátjuk. Nem csak 30 felett. Nehéz olyan kapcsolatokat kiépíteni, amiben valaki törődik veled, meg lehet bízni benne, és hajlandó is időt tölteni veled. Aki csak az utóbbira képes, az haver, nem kell ahhoz barátság, hogy leidd magad társaságban.


Tartalmasabbá válik egy buli, ha baráttal vagy, mint amikor egy párkapcsolat, ami nem csak a szexről szól.

Ne ezen agyaljatok, hogy 30+ probléma, mert kapuzárási pánikotok lesz :) Vannak akik tizenévesen öngyilkossá válnak, mert nincsenek igazi barátaik.


Ahhoz, hogy olyan barátokat keress, akik jó társaság, és hajlandóak is eljönni (mert arra van időd amire akarod hogy legyen), ismerkedni kell, vagy megpróbálkozni a régebbiek felélesztésével.

Például a hétvégi tv-zés helyett szervezzetek egy családi összejövős kirándulást. Egy kis hegymászás, vagy biciklizés, szalonnasütés, sörözgetés, zene... A lányok kipletyizik magukat, a gyerekek játszanak, a férfinak meg marad ideje "bulizni".

Gondolom buli alatt nem ilyesmire gondoltatok: http://www.youtube.com/watch?v=T7dnWB1BiRA

2011. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember 30 évesen már nyugalomra vágyik. Vagy ha nem, akkor is van már családja akikkel nem teheti meg, hogy elmegy bulizni, csak ritkán, ünnepekkor. Lehet te nem ilyen vagy, de mivel látod, hogy a haverjaid már így élnek, neked is elment a kedved tőle, mivel nincs már meg az a társaság, akikkel szívesen kijártál. 19/F
2011. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!