Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most kell beszélnünk a főbérlő...

Most kell beszélnünk a főbérlővel, ott is hagyjuk a lakást, de nagyon félünk tőle kikészültünk teljesen, hogy készüljünk fel a beszédre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kell ettől kikészülni? Mondjátok meg, hogy egy olcsóbb, jobb lehetőség kínálkozott, és azt választjátok, ezért mondjátok fel ott a bérletet.
2011. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hülye a lakástulaj amiatt megyünk el, drágább helyre.

Ilyen tipikus zizi.

2011. jan. 10. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
igyatok egy felest vagy szívjatok el egy cigit :-D
2011. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy volt, hogy egy évre maradunk, de a szerződésben ezt nem vállaltuk
2011. jan. 10. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell neki elmondanotok, hogy drágább helyre mentek, csak azt, hogy jobbat találtatok. Ha aláírtátok a szerződést, nem biztos, hogy visszaadja a kauciót, már persze, ha fizettetek neki.
2011. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

egy hónap után mondjuk fel, külön mondta, h nincs kedve új bérlőket keresni.

cigit utálom, inni nem ihatok, meg félő, hogy úgy olyat aláírnánk amit nem kéne :S

2011. jan. 10. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán megmondhatjátok, hogy nem vagytok elégedettek vele, vagy a lakással. nekem is volt "zizi" (egy rosszindulatú vámpír) főbérlőm, megmondtam neki, hogy nem tudok itt élni, mert egyfolytában az ő dolgaival kell foglalkozni, pattogtat, beleszól mindenbe, nincs magánéletem se, mert rajtam lóg, stb, nekem ez nem kell, ezért nem fizetek, és szerződést bontottunk. Kész.

Én is drágább helyre mentem, de ott imádtam lakni, az idegeim is megnyugodtak.

Nincs ebben semmi. Aki árul valamit, az legyen kész az "áruja" visszautasításra. Nem vagytok kötelesek szívni.

2011. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjátok el neki a problémátokat. Lehet,hoyg még meg lehet oldani.

A másik : gondolom van szerződés ,hogy adtatok kaukciót! Mert ha nem az gáz!

Ha van és nem 1 évre írtátok alá vagy ilyesmi akkor vissza kell adnia!

2011. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!