Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt nem értem, szerintetek én...

Ezt nem értem, szerintetek én vagyok túl furcsa vagy hülye hogy így látom vagy tényleg igaz? (LENN)

Figyelt kérdés

Hát lehet hogy egy kicsit hosszú lessz de leírom felvázolva a helyzet hogyis nézki..

A legjobb baratnöm az aki hülye dolgokat tesz,énekes akar lenni azt nem mondom hogy hangja nincs de nem is annyira jó mint aminek hiszi .. beképzelt és teszi magát mintha a suliban ö lenne a legszebb pedig nem annyira szép..mások viccnek veszik de én tudom h nem viccel igazibol ilyen.. sokszor lehord mindennek csak mert ideges és nincs akin kiadja a suliban,és a többi barátnöinken nem fogja mert hogy azokat megakarja tartani és nem akarja megbántani.. amikor meg eltelik néhány nap akkor bocsánatot kér! Alapból elvagyok vele megminden de néha sok amit csinál.. énekel egész szünetben annak ellenére is hogy mondtam neki hogy a fejem majd szét hasad (ez óra után volt,olyan 5 percel az elött hogy énekel egesz 10 percen keresztül.. meg elvette a baratnöimet és ö meggátol sokmindenben.. nem vagyok mellette az aki valójában mert ha valójában én lennék akkor mindenki engem szeretne jobban.. az az igazság hogy elnymotnak érzem magam .. :\ Nem hagyhatom ott ami gazßag szerint az lenne a legjobb de mindig mondja hogy legjobb baratnök vagyunk meg stbstb van még egy halom eset amit lehetne ide irni de nemhsizem h sokértelme lenne.

\L

magyar.o


2010. dec. 19. 23:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

gazbag(?)x'dd

igazság szerint*

2010. dec. 20. 00:02
 2/14 anonim ***** válasza:

Jajj.. átérzem a helyzeted, csak nekem mégrosszabb volt :(

Le is írnám de nem lenne rövid... :/

2010. dec. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

:\ de nem értem hogy én vagyok ennyire hülye h igy látom vagy a többiek is látják csak nem akarnak szólni xd

:@ :*(

2010. dec. 20. 01:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt én nem nagyon értem. Ha ennyire csak magával van elfoglalva, ennyire nincs tekintettel rád, ennyire csúnyán bánik veled, akkor mitől a legjobb barátnőd?

Nekem a legjobb barátnőm nem az volt sosem, aki az idegeimre ment meg csak kihasznált. Ez nem barátság. Nyilván még nagyon fiatal vagy. Talán még nem is találkoztál az igazi barátsággal. De hidd el: ez nem az.


Javaslatom: Próbáld meg megbeszélni vele a dolgokat. Ha pedig nem megy, akkor felejtsd el és keresd olyan emberek társaságát, akik nem akarnak ennyire leuralni téged.

2010. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az lenne a legjobb ha azt amit ide keírnál elmondanád neki.És ha nem változtat rajta akkor hagyd ott és kész, nem igazi barátnő. kezd el önállósodni, és szerezd vissza a régi barátnőidet.;)

velem is volt egy hasoló eset, de hidd el hogy akkor elsz a legjobb amikor megbezsélted vele mert akkor elmondhatod hogy mindent megtettél az ügy érdekében. És ha ennyire nincs tekintettel arra amit mondassz akkor egyszer kipróbálhatnád, hogy otthagyod szünetben egyedül hagy énekeljen magának. És remélhetőlegh észrevezsi magát, és azt hogyha így fojtatja mindenki otthagyja. :)

2010. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocsi utolsó vagyok: igen tusdom elég sok benne a helyesírási hiba, de remélem ki tudod venni belőle amit akartam xD
2010. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked, ha lenyeled. Pedig ezek szerint könnyen legyőzhetnéd.
2010. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 20:40-es

nem hagyna ott senki mert el szórakoztatja azokat a bunkokat..-.- mindeki körülö

2010. dec. 20. 23:45
 9/14 A kérdező kommentje:

körülötte lóg..nei meg ez tetszik -.-

minden azég világon körülötte forog.. :'(

2010. dec. 20. 23:46
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
És mondd: Miért kell neked is körülötte forognod? Lenézed őket, de te is ugyanazt csinálod.
2010. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!