Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én használom ki őt, vagy...

Én használom ki őt, vagy fordítva? (hosszú sztori le. Nt)

Figyelt kérdés

Én és a barátnőm(A) egy osztályba járunk már másfél éve.Mostanában sokat veszekedtünk, de tegnap nagyon megbántott.

A helyzet az, hogy mi kicsit tehetősebbek vagyunk mint az ő családja,így oda szoktam adni neki a kinőtt ruháimat.

Meg szoktam kérni néha, hogy jöjjön el velem vásárolni (szülinapi ajándékot vettünk legutóbb) és kijelentette, hogy

csak akkor jön el velem, ha nekiadom az egyik sportcipőmet.Azt mondtam, hogy jó, mert egyet úgysem használok, odaadtam neki.

Megkértem a-t, hogy érdeklődje meg az egyik oszt.társunktól, hogy ki tetszik neki.Meg is kérdezte, de most egy balerinacipőt követelt.

Abból is volt kinőtt, így átadtam neki.Elmondta, hogy tetszek neki.A fiú egy másik barátnőmtől(C) megtudta hogy tetszik nekem,

beszélgettünk, és én is bejöttem neki.(A) Azt mondta, hogy összehoz vele, csak adjak neki ruhát.Volt vagy egy zsáknyi,amit odaadtam

neki, ő pedig pár hét múlva megkérdezte, hogy tetszik-e még az a fiú, és hogy járnák-e vele, mert ő igen velem.Én azt mondtam,

nem tudom.Ezen a héten kiderült, hogy a (A) bnőm nem is beszélt a fiúval, csak az anyja mondta neki azt, hogy hazudjon nekem

valamit, csak hogy leszakadjak a témáról.Ez nagyon rosszul esett, mert ő mindig azzal vádolt, hogy kihasználtam, de most visszagondolva

ő tette ezt velem, mert nem azért adtam a ruhákat, hogy megtegye azt, amire kérem, hanem azért mert megsajnáltam


2010. dec. 18. 18:52
 1/9 anonim válasza:
100%

Hát ez nagyon szánalmas történet. Nem tudom hány évesek vagytok, de aki ruhát kér a másiktól azért hogy megtegyen valamit az nem barátnő.

Én sem voltam valami gazdag aziskola ideje alatt, a barátnőmnek sok rucija volt kollégiumban, és eszembe se jutott hogy kérjek tőle, volt hogy odaadott valamit, de nem nagyon akartam elfogadni, még ha jól is jött.

Szerintem jobban jársz ha ilyenekkel nem barátkozol.

2010. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lenne a legjobb, ha elkerülném.Egyszerűen undorodom tőle, hogy milyen mélyre süllyed.De nem csak ruhákról volt szó, hanem MEGKÉRT, hogy karácsonykor vegyek neki egy mp3at, hozzá cuccokat meg sminket.Majdnem leestem a székről, és cserébe ő azt ajánlotta fel, hogy eljön hozzám.
2010. dec. 18. 19:08
 3/9 anonim válasza:
Ő nem barátnő, ne is nevezd annak. Szerintem hanyagold a társaságát, van más barátnőd is gondolom, inkább legyél velük. Szánalmas, hogy így kuncsorog, nekem biztos leégne a bőr a képemről, ha ilyen csak eszembe is jutott volna. Úgyhogy lépj rajta túl, és ne foglalkozz többet vele.
2010. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy amikor összevesztünk 1 hónapja, akkor csomó titkomat elmondta az ellenségeimnek, és azt mondta nekem, hogy meg ne szólaljak, mert még többet megtudnak.Azért inkább tűröm, mert neki minden bajomat elmondtam.Sokat hazudik, és ha én is elmondanám egy-két titkát, rám fogná, hogy hazudok.
2010. dec. 18. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a csaj egy rosszindulatú, önző, szánalmas kis liba, azt sem érdemli meg, hogy szót vesztegess rá. Nem a barátnőd, kizárólag érdekből volt veled.

Biztos lehetsz benne, hogyha nem engedsz a követeléseinek, akkor ki fog beszélni, de ugye tudod, hogy ez csak idő kérdése?

Mindegy mit teszel, ha ő attól fontosabbnak érzi magát, hogy kibeszél téged, vagy hazudik rólad, akkor meg fogja tenni!

Gyorsan válaszd le magadról, és erősítsd meg a lelkedet, mert sok szart fog rád lapátolni, de hidd el, a méltóságod megmarad, ha leépítesz egy ilyen érdekpics@t! És annál nincs jobb, mintha az megmarad, bár lesznek nehéz napjaid.

De tarts ki, hosszú távon csak nyersz, ha leépíted.

És ha csendes méltósággal tűröd a hazugságait, akkor mindenki rá fog idővel jönni, hogy ő hazudott, és rád lesznek büszkék, amiért volt benned annyi tartás, hogy nem szóltál egy szót sem.

Kitartás!

2010. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Próbálom megfogadni, de szerintem nekem nem hinnének.Volt egy elég durva ügyem, amiért kaptam beírást.Azóta mindenki kamusnak tart.Ez a csodás bnőm belekevert egy még súlyosabb dologba, amiben benn sem voltam, de majdnem fegyelmit kaptam érte.És utána még ő próbált engem nagyon átlátszóan kimagyarázni belőle.

Nagyon sokat kamuzik, nyal a tanároknak, mindenkinél alámpakol, mióta idejött az összes tanár útál mert nekik is hazudik rólam(hallottam is, hogy miket mond!).

2010. dec. 19. 08:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a lány úgy hangzik, mint aki a mi sulinkba is jár. Mindenkitől minden kér és mivel kb minden felsőbb osztályban van egy rokona , ezért senki se mondd nekem. Én egyszer azt mondtam, nem én bántam meg aztán :o) Ennek is 10 tagos familiája van? ... Ezektől vagyok kibukva...
2010. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, pont az az, hogy csak tőlem kér, mással jófej (már amennyire meg tudja játszani) és nem fogják nekem elhinni, hiszen velük nem ilyen.
2010. dec. 19. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2010. dec. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!