Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hosszú évek óta használom a...

Hosszú évek óta használom a főző Rámát, még akkortól, amikor Hérának nevezték. Jó ideje nem lehet kapni, már a tartalékom is lassan elfogy. Miért nem lehet kapni, talán beszüntették a gyártását?

Figyelt kérdés
Gyomorproblémával küszködök, ez volt az egyetlen, amivel tudtam főzni.Mit lehet helyette ajánlani az olajon és a zsiron kivül, amivel a kényes gyomrúak is főzhetnek. Sütéshez a sütő Rámát használom, husokhoz az olajat.
2008. szept. 14. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet kapni, mert baromira egészségtelen, veszélyes az emberre. Beszüntették.
2008. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel.Olvasd el kérlek ezt:

[link]

2008. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ami mélységesen megdöbbentett... Azt hittem egészségesen főzök! Viszont akkor mit használjak helyette? Tanácstalan vagyok! Zsír szóba sem jöhet, napraforgó olaj, esetleg olivaolaj? De ez nagyon drága...
2008. szept. 14. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a napraforgó olaj teljesen jó és viszonylag elfogadható az ára. Egészséges még a repce olaj is és a napraforgó olaj is.
2008. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Főzéshez sütéshez próbáld ki a kókusz-zsírt vagy a pálma-vajat. Ezek egészséges növényi zsiradékok, melyek jól állják a hőt. Bioboltokban lehet kapni, vagy a Sparban lelhető még fel.


Ajánlás, úgy főzzél hogy minimális zsiradékkal készíted az ételt és amikor kész és tálálsz, akkor öntesz bele hidegen sajtolt oliva/ napraforgó/ tökmag / lenmag stb. olajat.

2008. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!