Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertári popsikrém...

Gyógyszertári popsikrém helyett a Sudocrem-et használom. Hosszú távon nem lesz baj belőle? Van még aki ezt használja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves a lányom, 2 hetes kora óta ezt használom, gyönyörű a bőre. Szerintem használd nyugodtan.
2009. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén két hetes kora óta használjuk, most 6hónapos a babám.
2009. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor használom, ha netán kipirosodik a popsija, de akkor kiváló.
2009. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a Sudocrem nagyon jó, szerintem jobb mint a gyógyszertári sárga izé, az illata is nagyon fini. :)
2009. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha piros a popi akkor sudocrem, de mindennapos használatra bepantent használok.
2009. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szintén csak ha kicsit piros lesz a popó akkor használom, de nekem kitűnően bevált a gyógyszertári. Nálunk kamilla meg neogranormon tartalmú és jó az illata is, és fehér színű.
2009. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15 hónapos a lányom, csak ezt használom születésétől kezdve.
2009. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok:))


Csak rémsztorikat hallottam,h ezt a krémet használták és a kislánynak összenőtt a puncija- mert hogy hámosít a krém...és hasonló "jó" dolgokat.


De ha ennyien használjátok hosszú ideje,tuti nem lehet baj!


Mégegyszer köszi!

2009. aug. 14. 14:34
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én a sudo-t használok a lányomnak születése óta (most másfél éves) , de most figyelmeztetett az orvosom hogy az nem általános popsikenőcs (minden alkalmas)hanem csak ha baj van , piros vagy pöttyös és kizárólag a popsi területére szabad. Nálunk sajnos a benne lévő hámosító anyag (rá is van írva) azt eredményezte hogy hibridhám keletkezett a szeméremajkaknál és összetapadt . Szerencsére időben észrevettük mert begyulladt a csiklójánál . Az összetapadás miatt nem ürült ki megfelelően a vizelet és ettől gyulladt be. Amikor elmentem az orvoshoz egyből azt kérdezte a gyulladt punija láttán hogy használok e nála neogranormont vagy sudo-t. Aztán elmondta hogy ez a kettő termék hámosít ezért volt a baj. Neogranormonból még a popsitörlőt sem szabad a puni körül használni. Erről a hámosító dologról nyugodtan kérdezzétek meg az orvosotokat. Egyébként nagyon bevált a sudo egyből gyógyít, könnyű kenni nem zsíros amitől nem lélegzik a bőre. Legjobb! csak hát nm állandó használatra!!!!!

2011. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jah és még vmi az előzőhöz : azóta nem használom a sudo-t csak 2 hetente 1x max a popsiján és már nincs összetapadás.
2011. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!