Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudom növelni az...

Hogyan tudom növelni az akaratom, és az önbizalmam?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 19:51
 1/3 anonim válasza:
Kitűzött célok sikeres elérésével. Fontos, hogy ne külső "kihívások" legyenek ezek, hanem saját terveid, vágyaid,boldogságod elérésére törekedj.
2010. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves érdeklődő!


Több módszert is tudnék javasolni:


- Agykontroll tanfolyam nekem ezzel sikerült egy boldogabb életet teremteni magamnak, és ettől megnőtt az önbizalmam is


Ha olcsóbb megoldásra vágysz, akkor javaslom a


5-ről a 6-ra c. könyvet

[link]

itt a termékekben megtalálod


illetve a Beszélgetések Istennek c. (nem keresztény kiadvány, hanem egy elgondolkodtató könyv a jelen valóságunkról)


A titok c. könyv


ha csak körbe szeretnél nézni a témában, akkor a városodban lévő könyvtárban rengeteg ilyen könyvet találsz


fordulj szakemberhez (pszichológus)


gondolkozz, hogy miben szeretnél fejlődni, és ezeket a képességid fejleszd olvass egy picit utána a könyvtárba, hogyan lehet, és a mi a legfontosabb utána cselekedj:D


Minden ember egyedi, értékes és megismételhetetlen:D

Már csak akkor is ha biológiailag tekintjük, nem is beszélve arról a csodálatos létezésről, ami nem csak veled történik, hanem te is tudatosan alakítani tudod.


Ha segíthetek valamiben, vagy pontosítani szeretnéd az elképzelésidet szívesen segítek.

2010. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagyon új aspektusban hatékonyan összeállított selfness önismereti tréning indul december 13-án bővebb info róla itt:

[link]

2010. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!