Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szarjak mások vélemémyére?

Hogyan szarjak mások vélemémyére?

Figyelt kérdés
Annyire bezavar mások véleménye:S főlegha vki oylanra mondanak rosszat,akit szeretek:S és nagyon rossz...veszek egy ruhát,vki azt mondja csúnya,fel nem veszem többet:( mit tehetnék?
2010. nov. 21. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez abból ered, hogy külső vélemények alapján alkottad meg az önbizalmad.

De honnan is tudod, hogy a többiek igazat mondanak, akkor amikor pl. nem tetszik a ruhád nekik? Lehet, hogy csak irigységből mondják. Az a megoldás, hogy mindig a saját tetszésed szerint hozd a döntéseket, és ne fogadd el mások véleményét, mert sosem tudhatod, hogy mélyebben miért mondta, hogy valóban igaz e.

2010. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha nem jössz rá hogy kell leszarni a többiek véleményét akkor arról fog szólni az életed hogy másoknak megfelelj, különben bestresszelsz meg bedepizel.


Hát, azt szerintem nem tudjuk megmondani, HOGYAN, legfeljebb biztatni tudunk rá, vagy megmutatni... Szóval... most ahogy ezt a hozzászólást írtam, magasról tojtam rá, hogy amikor majd ezt elolvasod, esetleg negatív véleménnyel leszel rólam. :D Hát így.

2010. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki megint mond rólad véleményt, akkor csináld azt amit én. Ráncold össze a homlokod és mond ki a bűvös szót: "Leszarom". Ja és ránts egyet a válladon.
2010. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
felpontoztalak titeket:) köszia választ:)
2010. nov. 22. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Igyál sok citromlevet és kezd el tágítani a kloákád.

Egyszerű mint az egyszeregy fejleszd ki a fasszív hallás trükkjét, amit kell meghallasz, pl bókok stb és nem köszönöd meg. Amit Pedig nem kell meghallanod, azaz a beszélgetések 75%-át fel sem fogod hogy hallanád. Ennyi.

Persze mindenkinek a véleménye rólad egy spúr suttyó paraszt lessz, de MIvel azt mutatod hogy felsőbbrendűbb vagy náluk nm fognak belédkötni. Hm ennyi. :D

2010. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
fhuu hát én is ebbe szenvedek de megpróbálom leszarni az emberek véleményét :D köszi nektek. :P
2013. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!