Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol tehetnék panaszt egy...

Hol tehetnék panaszt egy ilyen esetben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az idén kezdtem meg a 8. osztály, ami számunkra így együtt az utolsó. Az elmúlt 3 évben, nem volt senkinek semmi baja velem, de ez monstanra megváltozott. Sejtem, hogy mi baj lehet. Van egy osztálytársnőm, aki első osztálytól első tanuló és mondhatni, hogy fejébe szállt a dicsőség. Kb egy hete arra lettem figyelmes, hogy eléggé mostohásan bánik velem. Szerintem ennek 1 oka lehet. A tavaly majdnem én lettem az első tanuló, de sajnos nem jött össze csak a 2. Az idén egy nagyon jó évet kezdtem, neki sincs rossz jegye, és most attól fél, hogy ha 7.-be ha nem is de az idén összejön az első cím. Mivel eléggé megsérthető vagyok (bár ezt nem szoktam kimutatni) most ő arra pályázik, hogy engemet bántani fog (szavakkal), hogy nekem ezen járjon a fejem, s nem a tanuláson, ezáltal szabad utat nyerve. Van amikor ő szól be, de van amikor az egyik "cinkosa", akinek mellesleg eddig komolyabb baja nem volt velem. Szerintem valamiben megegyezhettek, hogy ha idegileg kikészíted, valamiben részesülni fogsz. A hátam mögött sugdolózik (természetesen rólam-már nem egyszer hallottam a nevemet), és a legújabb szerzeménye az volt, hogy csinált egy yahoo-s ID-t a kedvenc sorozatom nevével, hogy azt hidjék én vagyok, és passwordnak az én nevemet tette. Így minden gyanú rám terelődött, de én nem hagytam magamat és bebizonyítottam ártatlanságomat. Szerintetek hova mehetnék panaszra? Oszi? Pszihológus? Netán az igazgatónő?
2010. nov. 21. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hiába panaszkodsz senkit nem tud semmit tenni, ráadásul még jobban fognak szívatni, ez tök gáz ilyet még nem hallottam h valaki azért akar kikészíteni mást mert ő akar a jobb tanuló lenni. egész egyszerű ne vedd magadra. ne foglalkozz vele. és verd pofán
2010. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha durvább lesz a dolog, akkor ofőddel nyugodtan beszélhetsz. Addig meg sztem pszichológushoz simán elmehetsz, ill. ha még egyszer elkezd szívatni, állj ki magadért, és szólj vissza (persze nem bunkó módon, de határozottan... pl. hogy kevés ahhoz, hogy kikészítsen téged, ehhez azért több kell... vagy vmi ilyesmit...)... és bízz magadban :). Kitartás!
2010. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd a 3., a 4., vagy az ötödik majd őt fogja akarni kikészíteni, ne aggódj! :P
2010. nov. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy azért már rá is irigy valaki, vagy azért mert észreveszik, hogy mit művel...
2010. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy 13 éves lány vagyok.

Az első válaszolónak: tudom, hogyha panaszkodom a helyzet csak rosszabb lesz, és az oszim is valószínű azt fogja mondani, hogy ne foglalkozz vele, de azért köszönöm a választ, ment a zöld mancs ;)

A második válaszoló: a pszihológushoz azért akarok menni, mert ott merek nevekkel beszélni és valószínű ellát néhány jótanáccsal. És igenis vissza fogok szólni! Köszi a bíztatást! Te is kapsz zöldet!

Utolsó kettő: nektek nem nagyon értem a válaszotokat! :)

2010. nov. 21. 14:03
 6/8 audrey90 válasza:
velem is ez történt harmadikba én is még 13 vagyok...ki lettem közösítve és azóta mindenki utál. a védőnő egyszer észrevette hogy sírok és ő vigasztalt meg. én úgy gondolom hogy a segítség magától is rád talál, ezt az eg yévet még ki fogod bírni, hajrá! :)
2010. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
te hova valósi vagy, hogy yahoo-t használtok?
2010. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Románia:((((
2010. nov. 25. 06:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!