Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék panaszt? Egy...

Hogyan tehetnék panaszt? Egy kínai étteremből rendeltem 12 előtt 5 perccel. És még mindig csak várok.

Figyelt kérdés
Azt mondták 1 óra is kihozzák. ehelyett már több mint 2 órája kopog a szemem.. Nem tudom, hogy elfelejtkeztek-e róla vagy csak gyalog jön a házhozszállitás :))
2011. aug. 16. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Előbb meg kell fogni a kutyát.Csak utána lehet levágni és elkezdeni főzni. Mit nem értesz?
2011. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
talán hivd fel őket hogy mi van
2011. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha akkor kezdenek el főzni is készen lehetne.. Én 2 óra alatt főzök megy egy húslevest meg másodikat is.. Csak most nincs itthon semmi is gondoltam így egyszerűbb.. többé nem rendelek ilyet
2011. aug. 16. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinából jön,az meg idő:D Váhatsz heteket akár.
2011. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és miért nem hívod fel őket??????????
2011. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hogy felhívd őket nem jutott eszedbe? Elfeledkeztek róla, nem ment át a rendelés (ha neten rendeltél), meghalt a futár útközben, bármi lehet.
2011. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most hívtam fel őket.. egy szétszórt bandának tűnik :D azt mondta nincs kocsi amivel ki tudná hozni és nem hozza.. de hogy nem birtak volna visszahivni.. rendelek egy pizzát.
2011. aug. 16. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Panaszt tenni lehet szemelyesen telefonon, ha neten rendelted, akkor lehet, hogy a netes oldalon van erre lehetöseg (?), es szemelyesen a helyszinen a vendegkönyvben is lehet, KÖJAL-nal a minösegi kifogasok (vagy KÖJAL-os oldal, ha van a neten, ott ezt is?).

De ha elöbb enni akarsz, akkor szerintem ezert tegyel valamit.

2011. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a fenébe. Az ő dolguk, hogy kihozzák. Nem hozzák időben? Akkor te majd meg nem veszed át. Rendelj pizzát.
2011. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
köjál vagy 20 éve nincs XD
2011. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!