Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez igazságos? És...

Szerintetek ez igazságos? És ha nem hol tehetnék panaszt?

Figyelt kérdés

Az ofőnk 8. végén rendez egy kirándulást, és én gy volt, hogy nem megyek mivel nemrég jöttem haza egy 4 napos kirándulásrol (Budapest-Bécs-Prága) és nem szerettem volna anyumékat ezzel is terhelni, de anya megkérdezte, hogy akarok-e menni? és mondtam, hogy nekem mind1, ha ad pénzt megyek, ha nem nem. Odakészitett előleget amit én vittem is az ofőnek, de az elutasitott, mivel 16 személyes a busz és megvan a teljes létszám. Az is igaz, hogy tul későn gondoltuk meg magunkat, hogy végül megyünk, de ez 8. végén egy OSZTÁLYkirándulás, most látjuk egymást és megint csak majd ha az élet szele összefuj minket. Nem beszélve arrol, hogy én 1 valamit NAGYON igazságtalanságnak gondolok: tavaly novemberben volt 1 kirándulás, amin 2 lány (az egyik osztályfelelős, a másik pedig barátnője) alkoholt fogyasztottak, amiről képet is csináltak, és az ügy ki is pukkant. Ők bezzeg mehetnek, és én aki mindvégig példás voltam pedig itthon kell üljek. Szerintetek ez igazságos? 23-an vagyunk az osztályban...és ha mind akart volna jönni akkor is kikapar 16 gyereket, és csak azt viszi el? Jah és még annyit, hogy mikor elutasitott az ofő pénzzel a kezemben, akkor a jelentkezők közzül csak vagy 5-6 vitte az előleget. Akkor nem azt kellett volna elsőként felirja, aki hozza a pénzt? és aztán aki akar! Szerintem nem fair...de ha adtok valami jo tanácsot megköszönném, mert csak jun.2.-án indulnak. Igy utlag bánom, hogy nem szoltam hamarább mert gitározni fognak, pokerezni énekelni és mennek a telekabinnal a hegyek között.


Az esetleges helyesirási hibákért bocsi de van olyan billentyűzet ami nem működik.


2011. máj. 25. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Bunkó egy ofő...na de mindegy...

Egy dolog van,hazamégy szépen anyudnak sírni fogsz egy picit,hogy te küzdöttél az osztályfőnökkel,de nemet mondott,hívja már fel vagy menjen be beszélni vele,hogy mehess,mert nagyon szeretnél a barátaiddal lenni pláne hogy nem fogod látni őket ezentúl...

(nem baj ha sírsz az ofőnek...)

Vagy a másik lehetőség hogy márpedig megmondod az osztályfőnöknek hogy ha nem mehetsz akkor bajt csinálsz...

Szednek nálatok osztálypénzt??(mivel törvény tiltja...) Ezzel tökéletesen meg lehet buktatni az ofőt 4 szem közt...:)Mi is ezt csináltuk:)

Vagy egyből az igazgatóhoz mégy,elmeséled nekik a piás dolgot,és megmondod hogy ha nem szeretne idén is botrányt és rontani az iskola hírnevét ilyenekkel,akkor had mehess valaki helyett...

Hát hirtelen több ötletem nincs,de sok ilyet átéltem már,hátha eszembe jut még valami...:)

2011. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké kössz. Az igazgatnő tud rola mivel előttük buktak le, az oszival pedig nem lehet dumálni mert ha meglátja a szüleimet épp h csak nem mondja h pápápápá xD anyámnak meg kiváltképp azt mondja, hogy ő vele nem akar beszélni...hülyeeee...utálooooom
2011. máj. 25. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamiben igazad van, van amiben nincs.

Későn jelentkeztél és betelt a létszám, ez van.

Az hogy olyat is visznek akivel korábban gond volt, nem a te dolgod.

Az ofő tényleg érdekes emberke, de ezt továbbgondolva.

Mielőtt fenyegetőzni meg pattogni kezdesz gondolj bele valamibe. 8. osztályos vagy, most fogsz végezni az ofő meg csúnyán megszívathat, és hidd el neked fog jobban fájni. Nem szép látvány a felvételi beszélgetéseknél az intő/rovó akármi az ellenőrzőben, és ez csak egy a listáról.

2011. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!