Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én hülyültem meg vagy...

Csak én hülyültem meg vagy nektek is ilyen?

Figyelt kérdés
amikor álmodok mindig annyira valóságos,hogy mikor felkelek csodálkozok,hogy mégsem történtek meg azok a dolgok amikről álmodtam. nektek is van ilyen vagy csak én hülyültem meg?
2010. nov. 6. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
volt már ilyen nekem is, csak ritka :D
2010. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer azt almodtam, hogy makosgubat ettunk a csaladdal a konyhaban. Reggel meg felebredtem, kinyitottam a hutot es a makosguba nem volt sehol. Erre jol leb*sztam mindenkit, hogy milyen szemetek, hogy nem hagytak nekem, pedig meg volt egy fel tepsivel:DDD
2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2.: :DDDD ezjó :D
2010. nov. 6. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és az ilyeneket olyan intenzíven éli meg az ember, hogy lehet, hogy még a személyiségébe is beépül.
2010. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

sok horrorfilmet nézek ezért azt álmodtam, hogy amikor kilépek a házból jön egy álarcos valaki és megijeszt, én nem mentem ki, hanem kirepültem az ablakon (bizony ám repültem) és annyira megijedt az álarcos, hogy még az álarcát is elhagyta és jó sokáig kergettem, bement egy istállóba én pedig a tetejére repültem és a tetőn doboltam, kijött és kergettem

nem, nekem még soha nem volt olyan valósnak hitt álmom, hogy ébredés után azt higgyem, hogy megtörtént

2010. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen...

néha a jó álmoknál azért örülökk:D ott tök jó érzés...:)

volt már egy szenvedélyes csók is egyszer álmomban ami nagyon valóságosnak tünt...:)

2010. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nekem már volt olyan álmom is,ami pár nap múlva beteljesedett. :) Kicsit furcsáltam,de a tegnap is volt egy ilyen álmom,ami ma megtörtént.
2010. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt már hogy álmomban oda a vállam és a nyakam közé szúrtak egy kést, és mikor felkeltem, fájt :O
2010. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer, még általánosban, a tanító néni azt mondta álmomban, h kirándulni megyünk másnap. Reggel anyámmal nagy sietve bepakoltattam kaját, piát meg mindent, ami a kiránduláshoz kell, és úgy mentem el a suliba, egy darab könyv nélkül :D
2010. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

így van hát :)

mikor vlm nagyon jót álmodok és felkelek csodálkozok és úgy sajnálom,h nem történt meg...

ha meg vlm rosszat akkor is ccsodálkozok és megkönnyebbülést érzek :D

2010. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!