Az élet szar?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 00:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"Szerintem is szar, pedig nem vagyok se emós, se felnőtt. Azért szar, mert semmi értelme nincs, ráadásul igazságtalan is. Engem spec egy dolog vígasztal: a haverok. A velük elhülyéskedett időt öröm visszaidézni.:D"


Azért szar mert te nem is élsz. Fel kéne ébredni, úgy mint azoknak az embereknek, akik azt mondják hogy szar. És minden okkal történik, nincsnek átlagos pillanatok. Ha holnap tolószékbe kerülsz, azis okkal történt. (Ne így legyen!)

2011. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a válaszoló, akit idéztél. Köszönöm, hogy jól beijesztettél, ugyanis holnapra (illetve mára) találkozót szerveztünk a spanokkal és van egy forgalmas út, amin mindig alig merek átkelni. Most azon fogok görcsölni, vajon elcsap-e egy kocsi és rokkant leszek-e egy életre. Áhh, lehet, hogy inkább lefújom az összeröffenést...xD
2011. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha ígylesz (NE LEGYEN) akkor okkal történt. Ne félj attól h vajon el-e csap, mert ez a jövő, ha megtörténik akkor azért fogod magad gyötörni hogy miért keltél át azon az úton. Az pedig a múlt, és a múltat nemtudod megváltoztatni, arra persze jó hogy tanuljunk belőle. Csak a jelen számít. ne gondolj arra sem hogy mi lesz tiz percel ezután.
2011. júl. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
nem szar:D ha neked szar akkor tedd jóvá.
2011. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
"Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság." -M. Aurelius
2011. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

07-24 01:12! Na, azóta még élek és egyenlőre kerekesszékre sincs szükségem.

De értem, mit akarsz mondani. Mondjuk ez szerintem vallás kérdése is, hiszen valaki előre megírtnak tartja a jövőt, míg mások úgy gondolják, bizonyos dolgokat el lehet kerülni. Az igazságot csak akkor tudnánk meg, ha fel lenne találva az időgép.

Minden esetre felesleges tartani a jövőtől, bár számomra nehéz megállni.:D

2011. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Donnie Darko
2011. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az. Sajnos vannak olyan rosszindulatú emberek akik nem tudnak magukkal foglalkozni, mindíg másbban keresik a bajt. De amúgy az életben vannak jó dolgok is:DD
2011. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan."


Elég szar, mert hogy semmi értelme nincsen, ha eltekintesz attól aminek értelmet adsz, attól még ugyanolyan értelmetlen lesz az egész élet..Végül is miről szól? Körforgás az egész.

Amióta megtapasztaltam a másik oldalt, ott igazán jól éreztem magam, a valódi tudat lenne a fontos, de az emberek agyát manipulálják. Így nem tudod milyen is lenne a valódi, öntudatos élet, ott éreznéd magad igazán embernek és ott éreznéd, hogy igen van Miért élned.

2011. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Minden jó, ha a vége jó. Ha rossz, akkor még nincs vége.
2011. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!