Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bajom lehet? Nem tudok...

Mi bajom lehet? Nem tudok plüss és gyermekkori takaró nélkül aludni? Leszokjak?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és sajnos nagyon abnormálisnak érzem magam emiatt, de nem tudok a macim nélkül (ami 150cm) és a kis takaróm nélkül aludni egy percet sem, max a takaró nélkül megy, de a maci nem maradhat el..

Lehet aranyosnak tűnik, de engem már inkább zavar, hogy akkor is szenvedek ha egy ismerosomhoz megyek aludni, es le kellett vinnem ezeket a balatoni nyaralásomra is… amég volt párom úgy sikerült aludnom, hogy 1 centi mozgásteret se hagytam neki, mert nem volt ott a macim és éreznem kell, hogy van mellettem valaki, ill valoszinunek tartom, hogy kiskoromba nagyon, nagyon kevés figyelmet és törődést kaptam, de nem hiszem, hogy ennek ilyen drasztikus végkifejlete lenne, hogy nem tudok pihenni ha nem érzem magam mellett a takaróm és a macim, ráadásul a kis takaró amivel tudok aludni mar minimum 30-40éves, és annyira el van kopva, hogy már szinte nincs is, és nem is találok neten, hogy újra tudjam venni, es fogalmam sincs mi lesz velem, ha teljesen szétfoszlik.. de nem is akarom, hogy az legyen, hogy 30 évesen is hurcolom magammal a takaróm, macim, le kellene szoknom, de amennyire ragaszkodom hozzájuk, lehetetlennek érzem.



okt. 5. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy pici macit alváshoz, a nagyot pedig helyezd el valahol a szobádban.

Aztán majd csak lesz élő ember is, akivel szívesen alszol majd.

tegnapelőtt 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#8 Gondolkodásba ejtettél, hogy vajon a vallás vagy a drog a rosszabb, társadalmi reflexiót, illetve objektív következményrendszert tekintve. Én egyiket sem javasolnám. Bár azt zárójelben azért megjegyezném, hogy a füvesek nem gyilkolásznak évtizedek óta módszeresen a Közel-Keleten az istenük nevében, helyette csak maguknak és legfeljebb a szűk környezetüknek ártanak vele. Ami szintén nem jó, viszont kevésbé rossz. De kitérhetünk a pedofil papokra is, ha esetleg túl egzotikus az iszlám, és valami ortodoxabb dolgot akarok felhozni. Hány életet tehettek eddig tönkre? Minimum annyit, mint a tudatmódosító szerek.
tegnapelőtt 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Nyugi, én nem templomba járós istenhívő vagyok.


de igen, a kábítószer képes családokat tönkretenni.

Pedofíl papokról kevesebbet hallani, mint a pedofil tanárokról.

Most mi legyen? Ne engedjük suliba a gyerekeket?

tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Pedofil tanárok? Az elmúlt években (akár évtizedben) lényegesen kevesebbszer került elő ez a téma a médiában (talán 1-2x), gondolom nem véletlenül. Jópár tanárt ismerek (köztük frissen végzetteket is), és nekem nem ez a kép jött le róluk. Például már egy felvételi elbeszélgetésből is kiderül általában az, ha az illető nem alkalmas tanárnak. Ahogyan ha esetleg be is kerül egy pedofil egy tanári karba, azt a többiek elég hamar észreveszik, és feljelentik érte. Ellentétben ugye a különféle vallási felekezetekkel, ahol megpróbálják elsikálni az egészet, megelőzve ezzel a közfelháborodást (vagy sikerül, vagy nem). És ami napvilágra kerül, az pontosan a jéghegy csúcsa. Illetve mostmár kíváncsi vagyok, milyen vallási felfogásod van? Agnosztikus vagy?
tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szabad keresztény vagyok
tegnapelőtt 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok szabad, hogy nem tartozom felekezethez.


A pedofil tanárokról pedig csupán 73 ezer cikk tanuskodik, hogy létező jelenség.

[link]

tegnap 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én örülnék neki, ha az eredeti témát veséznénk ki :))

Bár ahogy olvastam, nem baj, ha maci függő vagyok, de légyszi ne itt vitassátok meg hogy a közoktatásban tanító tanárok közt, vagy a vallásokat gyakorló és tanító papok közt népszerűbb-e a pedofília

Koszi

tegnap 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!