Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, mit jelent?

Mit csináljak, mit jelent?

Figyelt kérdés
Ma voltunk strandon, sokat merültem, kiabáltam (mert ugye ott nagy a nyüzsgés), emellett kinyitottam a szám a víz alatt. Estére a szájpadlásomon 2 bepirosodott kis folt volt(van, ezt még aznap este irom), es csip is.. Eleg hipohonder vagyok, valaki nyugtasson meg, hogy ez mit jelent..

júl. 25. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Búvárszúnyog csípései, ártalmatlan.
júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Miért kiabáltál?
júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak afta, pár nap múlva elmúlik. Esetleg öblögess szájvízzel (az csípni fogja, de hamarabb elmúlik tőle).
júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a sok klór nem tett jót neki.

Illetve az sem ,hogy a medencében azon a napon százan megfordúltak illetve esetlegesen belevizeltek.

júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hipohonder lennél, bele se mennél az ilyen vizekbe és nem nyitogatnád a szádat benne.


Ha meg van valami: tessék dokihoz fordulni. Mi csak kommentelők vagyunk és a doki se tud mit mondani, ha nem lát személyesen.

júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal. Azt mondta valami virus, mondta hogy valakinel csak ennyi jon ki, valaki pedig belazasodik. Azt mondta elmulik, adott oblogetot, ami fertotleniti.
júl. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!