Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Interjún mit és hogyan csinálj...

Interjún mit és hogyan csináljak? Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek a kfcbe interjúra. Milyen kérdésekre készüljek? Mire figyeljek oda, hogy jó benyomást keltsek? Nem akarom elrontani nagyon kéne a meló

júl. 11. 20:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 17 vagyok és diákmunka lenne ez. Ha úgy akarják akkor suli mellett is mennék 2 napot meg hétvégén 1.
júl. 11. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Viselkedj lazán, és hazudj sokat arról, hogy mennyire szeretnél ott dolgozni.
júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nem akarom elrontani nagyon kéne a meló" - És ha elrontod? Olyan helyen nem lenne jó neked, ahol nem kellesz/nem értékelnek.

Milyen munkára jelentkeztél? Abban legyél jó.

júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sikerült felvettek. Kfcbe mentem
júl. 15. 15:46
 5/7 anonim válasza:
100%

Gratulálok!

Én is megyek majd interjúra a kfchez a jövőhét folyamán.


Tőled miket kérdeztek? Illetve neked az étterembe kellett menned, ahova jelentkeztél vagy egy másik címen/irodában zajlott az interjú?

júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Írtam privátban 5os
júl. 18. 09:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt kérdezik, hogy te tényleg akarsz szré hgyé itt dolgozni? :D Komolyabban: ha ápolt vagy: tiszta ruha, lányoknál frizura, fiúknál frissen mosott haj, tiszta körmök, vannak fogaid és nem vagy büdös; be tudsz járni a munkahelyre, tudsz értelmesen beszélni, kinézik belőled, hogy kell a pénz és ezért hajlandó vagy dolgozni, akkor mért ne vennének fel?
aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!