Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a megoldás arra, hogy ha...

Mi a megoldás arra, hogy ha nem tudom mit csináljak az életemmel 30 évesen? Otthon lakom már 4 éve , és kezdek begolyózni szerintem

Figyelt kérdés

De amikor külön laktam akkor sem volt sokkal jobb, akkor meg más problémáim voltak, voltak kisebb problémák az egészségemmel, egy penészes helyen éltem, azóta gyógyítom magam már 4 éve kb, nem aludtam jól évekig, 4-5 óra szar minőségű alvás.. hajam elkezdett őszülni 24 évesen..ez kihatott a szociális életemre..stb..


elég szarul éreztem magam akkoriban


A lényeg, hogy most otthon vagyok, és az tart vissza, hogy tök egyedül, tehát nincs kivel beszélgetni, nincs kivel együtt létezni, mivel az van, hogy vagy egyedül vagyok és örülök neki vagy egyedül vagyok és nem örülök neki


Arra van pénzem még, hogy elmenjek külföldre nyaralni, Spanyolországban önkénteskedtem ott ért sok jó élmény, végre véget ért a 4 éves dry-spell-em..


de amikor visszajöttem, ugyanígy a semmi várt, semmi barát, barátnő semmi


Online ismerkedést, most hanyagolom, csak a kövér unatkozó csajok írnak vissza, aki egy kicsit is egészséges, az hanyagol..


Elkezdtem nyelvet tanulni, ott egész jó a társaság vagyunk 3-man, néha beszélgetünk, de igazából ennyi, heti 1x


Lényegében, azért nem találok munkát, mert magányos vagyok, emiatt, nincs motivációm semmihez, emiatt munkát keresni sincs motivációm, mivel úgy érzem, a magány az maradna munkával vagy anélkül is, így semmit nincs kedvem csinálni


Hogyan lehet ebből a körből kijönni?


júl. 2. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

TB-re is van.

júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már jártam kb 5-6 pszichológusnál az elmúlt 5 évben
júl. 2. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi lett belőle?

Mondtak valami hasznosat?

júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát az, hogy átmenetileg motiváló, meg jó, hogy valaki meghallgat, de igazából semmi olyat nem hallok, amit én magam az egyéni önfejlesztés által kitaláltam volna


azt én is el tudom magamnak mondani, hogy többet kéne társaságba járni

júl. 2. 18:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg nem ártana.

Vedd rá magad, battyogj el.

A nyelvtanuló csoporttal is szervezhetsz valamit.

Írj a spanyoloknak, hogy van-e még valami lehetőség.

A kövér unatkozó csajokkal mi a probléma? Te mennyivel vagy jobb? Ha semmivel, akkor még egyszer: mi a probléma velük?

Ha valamelyik legalább egy kicsit tetszik, akkor írj neki, aztán majd alakul.

Keresd a lehetőségeket, mert meglepően kevesen fogják neked keresni helyetted.

júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De ha meg megyek spanyol o ba, akkor meg jon az h menekulok magam elol


Azert nem.akarok ubatkozo kover csajokkal ismerkedni mert egyreszt orok eletemben figyeltem a mozgasra es dietara maskent a belso fejlesztesrr is


Az egy dolog h egy nehez gyerekkor miatt most eladaktam ,de ugy vagyok vele h inkabb felkotom magam mint h olyannal.eljem le az életem aki nem tetszik

júl. 3. 04:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, haver... elsőre is egy olyan döntés kéne, hogy meg akarod oldani a problémáidat, vagy csak itt panaszkodsz?

Erre mit válaszolsz?

júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
meg akarom oldani nyilván a panaszkodással nem érek semmit, csak felvázoltam az esetleges problémákat amik előjönnek (tapasztalat) amint elindulok
júl. 3. 09:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor viszont még egyszer nézd meg az ötöst, mert ott a megoldás.

Menjél ki nyugodtan Spanyolba, ha lehet. Senkit nem érdekel, hogy ki elől menekülsz, és egyébként is ne kibickedjen, ez a te életed. Majd te eldöntöd, mit csinálsz.


Az unatkozó kövér csajokból pedig válassz ki valakit, aki nem annyira kövér, még elmegy a te szemedben is, és valamennyire rokonszenves. Olyannal tényleg ne legyél, aki egyáltalán nem teszik - csak tudod, ugye átmenetek vannak. Plázacica nem fog téged választani, mást kell keresni. Ismerkedj vele, aztán majd eldől, hogy mi lesz. Adjál neki is lehetőséget, meg magadnak is.


Más hobbit is kereshetsz, ami esetleg érdekel, és nők is vannak ott. Körbenéztél már?

júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Több pszichés probléma is jelen van nálad. A mentalitással szintén gondod van.


Az alkat pedig olyan, hogy formálható. Sokkal könnyebben, mint az elme, neurológiai, hormonális dolgok, amik pl neked jelen vannak.


Pl akivel ismerkedek mi régóta ismerjük egymást játékról. Az első személyes talin belém csapott a villám, nah, szerelmes lettem.

Alkatban nekem sem a favorit, ám magamról is ez a véleményem, mert egy komoly baleset miatt el voltam tiltva 2 évig a sporttól.

Nagyon jó kommunikáció kettőnk között (meg a kémia is elmebetegül), így adtunk magunknak egy esélyt emellett mindkettőnk célja az általunk kedvelt testünk visszaszerzése.

Ergo közös program és cél is.


Nem csak a felszínnek kellene élned. Fontos az is, de látni kell azt, hogy mit hozhattok ki önmagatokból és egymásból is.


A magány/egyedüllét pedig egy jel, hogy kell kezdened magaddal valamit.


Pl beengedsz embereket az életbe, amikor pedig egyedül vagy kérdőjelezz meg mimden érzést magadban és vezesd vissza a gyökerekig.

2 kérdés a leggyakoribb:

Miért?

Mi/ki válthatta ki?


Minden érzelmi vagy/és gondolati szálon folyamat kutakodni és megkérdőjelezni azokat. Ehhez nem árt több aspektusos nyitott gondolkodás, külső szemlélős önkritika a realitás talaján.


Ha ez nem megy, akkor külföldi utak helyett tovább kell keresni a megfelelő embert, aki szakosodott ezen problémák rávezetésében.

júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!