Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a megoldás arra, hogy ha...

Mi a megoldás arra, hogy ha nem tudom mit csináljak az életemmel 30 évesen? Otthon lakom már 4 éve , és kezdek begolyózni szerintem

Figyelt kérdés

De amikor külön laktam akkor sem volt sokkal jobb, akkor meg más problémáim voltak, voltak kisebb problémák az egészségemmel, egy penészes helyen éltem, azóta gyógyítom magam már 4 éve kb, nem aludtam jól évekig, 4-5 óra szar minőségű alvás.. hajam elkezdett őszülni 24 évesen..ez kihatott a szociális életemre..stb..


elég szarul éreztem magam akkoriban


A lényeg, hogy most otthon vagyok, és az tart vissza, hogy tök egyedül, tehát nincs kivel beszélgetni, nincs kivel együtt létezni, mivel az van, hogy vagy egyedül vagyok és örülök neki vagy egyedül vagyok és nem örülök neki


Arra van pénzem még, hogy elmenjek külföldre nyaralni, Spanyolországban önkénteskedtem ott ért sok jó élmény, végre véget ért a 4 éves dry-spell-em..


de amikor visszajöttem, ugyanígy a semmi várt, semmi barát, barátnő semmi


Online ismerkedést, most hanyagolom, csak a kövér unatkozó csajok írnak vissza, aki egy kicsit is egészséges, az hanyagol..


Elkezdtem nyelvet tanulni, ott egész jó a társaság vagyunk 3-man, néha beszélgetünk, de igazából ennyi, heti 1x


Lényegében, azért nem találok munkát, mert magányos vagyok, emiatt, nincs motivációm semmihez, emiatt munkát keresni sincs motivációm, mivel úgy érzem, a magány az maradna munkával vagy anélkül is, így semmit nincs kedvem csinálni


Hogyan lehet ebből a körből kijönni?


júl. 2. 13:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

olyan élethelyzetben voltam, hogy muszáj volt sok embertől eltávolítanom magam, ez nem volt opcionális, ahhoz, hogy javuljak erre volt szükségem


a továbblépéshez, viszont most már ki kell ebből jönnöm, de nyilván most már nem akraok visszamenni a régi valelyest lehúzó emberekhez, hanem csak olyanokkal akarok lenni akik vagy neutrálisak vagy emelnek


a külföldi utak eddig pedig sokkal többet jelentettek hosszútávon mint bármelyik szakember


A vízböjtölés szintén meggyógyít.. fenntartható megoldást keresek

júl. 5. 12:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi az anyád valaga az a "dry spell"???


Amúgy meg ha 30 évesen nincs munkád az gáz. Szakmád legalább van?

Ha nincs munkád akkor valaki eltart. Ez se tesz jót az önbecsülésednek. Amúgy meg kimehetsz spanyolba is munkát keresni ha ott tetszett.

júl. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12

amikor lényegében nem szexelsz évekig, és már úgy érzed, hogy kezded elveszteni a mentális egészségedet, mert szerethetetlennek érzed magad ez miatt

júl. 9. 10:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lenne akkor prostihoz járnék. Van köztük pár akivel csodás lenni. Mintha csajod lenne. Biztos nem húznám évekig.
júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!