Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tartanak egoistának?

Miért tartanak egoistának?

Figyelt kérdés

Sziasztok

14 éves fiú vagyok, kitűnő tanuló, de nem az a stréber, szóval haverokkal elmegyek ide-oda... SOHA nem hangoztattam, hogy milyen "tökéletes" lennék (természetesen nem is vagyok az), de mégis, ha "összeveszek" valakivel, akkor "ha már nem megy az érvelés, jöhet a sértegetés" alapon rögtön az "óriási" egómat hozzák fel, amikor EGYÁLTALÁN nem vagyok az!

Talán csak azért, mert irigyelnek, hogy jó tanuló vagyok?


2010. okt. 31. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. A mi osztááyunkban van egy ilyen legmenőbb-jótanulógyerek, sokszor elég tipikus...
2010. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Mármint idegesítő.
2010. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de én ott segítek mindenkinek ahol tudok! És ők csak azért is piszkálnak amikor kábé semmi önbizalmam nincs, nem hogy egoista legyek...
2010. okt. 31. 23:57
 4/7 anonim válasza:
Taposs az arcukba és tisztelni fognak ;)
2010. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos ők így látnak téged kívülről. H Neked minden összejön, így rád akarnak aggatni vmi negatív tulajdonságot, amitől kevésbé leszel megközelíthetetlen, esetleg tökéletes?!

Ne foglalkozz velük! Maradj olyan amilyen vagy, aki ismer úgyis tudja, hogy nem vagy egoista! A többiekkel meg ne foglalkozz, mert nem éri meg h ezen aggódj! :)

2010. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyetértek az utolsó kommentezővel. Csak irigykedhetnek rád, ezért próbálnak valami rosszat keresni rajtad. Én is ismerek ilyeneket, sajna az egyik a testvérem.
2010. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért mert gyerekesek és látják rajtad hogy nincs önbizalmad ezért mégjobban rosszul esik hogy pont ezzel bántanak mikor az nem is igaz

amúgy ne foglalkozz velük,engem meg a suliban mindenki azzal baszkurál hogy milyen ronda vagyok ... hát nem vagyok egoista,de azért van egy kis önbecsülésem és tudom hogy bár nem vagyok egy szépségkirálynő,azért ha úgy nézzük szép vagyok,végülis nem nagy az orrom,nincsenek gülü szemeim,nem vagyok kövér,közepes tanuló vagyok,nem vagyok pattanásos,jó cuccaim vannak

bár lehet csak azért utálnak mert erőszakos vagyok :O :/

szoktam verekedni ha felbasszák az agyamat szóval lehet itt lehet a baj..de akkor se az én hibám,én komolyan egy ujjal se nyúlnék hozzájuk ha nem hergelnének :O :ss

13L

2011. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!