Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek,hogy bejojjek a...

Mit tegyek,hogy bejojjek a lanyoknak?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal,hogy engem egesz altalanosban b*sztattak,nem voltak barataim se,nem hogy baratnom. Ugyetlen voltam,ronda,se eros/dominans,semmibe se voltam tehetseges,nem kedvelt senki sem csak midnenki lenezett,gunyolodott rajtam,bezzeg volt akik semmivel sem voltak kulonbek tolem veluk pedig nem csinaltak ezt…


Kozepiskola ugyanez,anni sulit is valtottam,atmentem egy szakkozepsikolaba,ott egy fokkal jobb volt minden,de ott se tudtam kialakitani jo emberikapcsolatokat,lanyoknak ott se kellettem,ertek ott is megalaztatasok,beszologatasok. Viszont egymassal is ilyenek votlak annyi nyugtatott meg engem.


Soha nem jottem be a lanyoknak,mindenki lekoptatott,volt amikor a szemembe kozoltek,hogy nem kellek senkinek sem es ronda vagyok.


Szuleim/csaladtagok nyomatjak belem a f*szsagzkat hogy milyen helyes vagyok,meg h miert nincsen csajom,ami szinten zavar engem,mert tudom,hogy direkt dicsergetnek,lesz*rva az egeszet,hogy mi van velem ahelyett,hogy segitenek ezen…


Dolgozni,valtoztatni akarok magamon,kivul-belul,leginkabb kivul,hogy jobb legyek es,higy jol nezzek ki,higy en legyek az az ember,akit megneznek lanyok es annak a "helyes fiu"-nak van titulalva.

Nem parkapcsolatra vagyok,csak jol akarok kinezni,illetve visszakarok ezzel egyszerre vagni a rajtam gunyolodoknak,szoval az ilyen fogadd el onmagad,szard le sablon dunakkal haggyatok,mert tele a padlas,mert nem vezet semmire,mert igen is valtoztatni akarok magamon.


Edzessel,sporttal ne jojjetek,mert azt szoktak,szoval az kilove,mit tegyek meg? Leginkabb az arcommal kene kezdeni valamit. Szivesen kuldok kepet privatba,ha gondoljatok,de csak ehhez a temahoz erto emberek velemenyere vagyok kivancsi,aki tud ebben segiteni,nem pedig az ilyen kozhelyes szoveget puffogtatot "Fogadd el onmagad,magadnak felelj meg" emberekre.


Elsodleges problema az,hogy karikasak mindig a szemeim,barazdaim vannak es nincs formas allkapcsom. Ezek ellen hogyan tudnek tenni?


Megegysuer kiemelem,"fogadd el onmagad" szovegekre nem vagyok kíváncsi,mert semmit sem valtoztat,nekem az a celom,hogy jobb legyek es fejlesszem magam,trollkodo,rosszindulatu,gunyolodo kommentek hanyagoljanak.


A helyesirasi,fogalmazasi problemaimert elnezest kerek,faradt vagyok es siettem az irassal,emiatt kerlek ne tamadjatok.



jún. 29. 00:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent 20/f,180 cm magas.
jún. 29. 00:14
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos önismereti, emberismereti és világnézeti problámáid vannak. És az egy jó jel, hogy segíteni akarsz magadon, és tisztában vagy azzal, hogy gondod van. Fordulj pszichológushoz, minél fiatalabb az ember, annál könnyebb fejleszteni a személyiségét. Konkrétan visszatérve a kérdésedre, nem attól lesz tökéletes valaki, hogy tökéletles a teste. Rengeteg ronda nő/férfi létesít kapcsolatot a másik nemmel. A fizikai (testi) szimpátia csak egy része egy kapcsolatnak. És amig nem raksz rendet a saját fejedben, addig bizony a nők is észreveszik, hogy ott gond van a fejben, és ott is hagynak téged, értelemszerűen.
jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondtam mar,nem parkapcsolatot akarok,hanem a kinezetemet fejleszteni…mi nem ertheto ezen?

Azért,hogy jobb legyek,bejojjek a lanyoknak,rendbe legyek lelkileg es visszavagjak a rajtam gunyolodoknak. Mar leirtam ezt a kerdesemben.

jún. 29. 00:45
 4/16 A kérdező kommentje:
Tehat az a celom,hogy jol nezzek ki es bejojjek a lanyoknak kulsore.
jún. 29. 00:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Világos volt számomra eddig is a célod, csupán arra akartam reflektálni, hogy azt önfejlesztéssel érheted el, ami hosszú évekig tart, és nem kevés erőfeszítést és áldozatot kíván. Hogy őszinte legyek, engem emberileg taszít a hozzállásod és a személyiséged, a puszta (anonim) megnyilvánulásod alapján. Semmi köze sincs a szerelemhez vagy a szeretethez annak a gyermeteg téveszmének, ami a fejedben uralkodik. Amit leírtam, segítő szándékkal tettem, esetedben ezen felül nincs más említenivalóm. Jó szerencsét!
jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Privi kép?
jún. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Onfejlesztesen belul mit csinaljak? Hogy es mit fejlesszek magamon?
jún. 29. 07:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Próbálj meg sikeres és magabiztos lenni, az tetszik a lányoknak, ha egy olyanfajta magabiztosság árad belőled, hogy "igen, én már elértem valamit".

Az is fontos, hogy próbálj meg önmagadban is boldog és kiegyensúlyozott lenni, ugyanis az ember arrafelé fordul, ahonnan boldogságot vár, és ez igaz a lányokra is.


Az arcod formáját legfeljebb műtéttel tudod korrigáltatni, de azt ne vállald be. Egy kicsit a hízás illetve fogyás is módosítja az arc sziluettjét.

Az, hogy táskás a szemed, azon max a smink illetve a szolárium segíthet, más módszert én nem ismerek rá.

jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 Az önfejlesztés több alapon áll. Pszichológiai szempontból például azon, hogy jól ismered önmagadat és a képességeidet.
jún. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kaptam priviképet, jóképű srác a kérdező.
jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!