Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az elmúlt 10 évben, gyakorl...

Ha az elmúlt 10 évben, gyakorlatilag alig voltak barátaim akkor most mentálisan erős, vagyok vagy gyenge?

Figyelt kérdés

Ha az időm nagy részét, egyedül töltöttem, a magány érzés ellenére, akkor most mentálisan erős vagyok vagy gyenge,


Szokták, mondani, hogy azok akik egyedül vannak legtöbbször, azok milyen erősek... de közben gyengék is ha nem küzdenek annyira céljaikért (mert ugye a magány okozta fájdalom, az nehezíti a motiváció találást)


30F


jún. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Az ember alapvetően egy társas lény, és a szociális izoláció semmilyen tekintetben nem vezet hosszútávon jóra. Akár szándékos, akár nem.
jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Egy hajó egyenesen északnak megy, majd 35perc múlva 35 fokkal jobbra kamyarodik, majd újabb 45perc múlva balra, 65 fokkal fordul.


Az irànyokat menetiràny szerint értjük, a hajó végig egyenletes sebességgel haladt.



Hàny éves a hajós kapitàny?


Remélem felfogod az asszociàciót.

jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kapitany 89 eves eros demenciaval mer mar osszevissza kormanyozza a hajot 🤣🤣🤣
tegnapelőtt 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán részeg.:D
tegnapelőtt 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!