Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

túl halk vagyok társaságban, elég ritka amikor megjön az önbizalmam, de kis idő múlva elszáll, nem a külsőmmel van a gond, hanem én vagyok ilyen idióta

valami szerrel esetleg? mert egyszer egyszer az alkohol meghozta de azt nem lehet mindig

dokihoz nem megyek íratni, de recept nélküli készítményre is vevő vagyok, vagy valami házi praktikára


2010. okt. 29. 20:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szia én is teljessen ilyen hülye természettel vagyok megáldva :S de szerintem a sport azért segíthet gondolok itt a futásra ami pl endorfin hormont termel én 1 héten 4x 5x futok 3-4km-t és egy fokkal jobb hisz a hangulatom is jobb már amennyire így úgy érzem hogy kicsit bátrabb vok de lehet ez személyfüggő is tehát hogy kit mi dob fel hangulatilag :) 18/F
2010. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

kösz a tanácsokat

a lakásos szolgáltató az mi?

2010. okt. 30. 09:49
 13/14 anonim válasza:
én a khurvára tippelnék:D
2010. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
(így 7 év múlva :D) Nekem dettó ugyanez van, random önbizalomhiányom van, pedig tudom, hogy a külsőmmel sincs különösebb baj, kedves vagyok, de néha rámjön hogy csúnya vagyok, büdös vagyok, lusta vagyok, hülye vagyok, és akkor a jósiten se tud hozzámszólni :D De ha meg van önbizalmam akkor meg többnyire azt veszem észre hogy én vagyok a társaság "vezetője" ha szabad ilyet mondani :D Azoknak akik ezt a kérdést olvassák (mert gondolom a kérdező 25 évesen már kinőtt ebből), én azt javaslom, hogy abba gondoljanak bele, hogy mások úgyis leszarnak téged :D Bármit teszel, ők is magukkal vannak elfoglalva, még ha valamire megjegyzést is tesznek sem veszik azt komolyan. Ahhoz hogy valakiből egy másik személy valódi érzelmeket váltson ki, nem elég az, hogy mellettem ül és látom, hogy gyűrott az ingje. :D Amúgy 16/L
2017. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!