Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

túl halk vagyok társaságban, elég ritka amikor megjön az önbizalmam, de kis idő múlva elszáll, nem a külsőmmel van a gond, hanem én vagyok ilyen idióta

valami szerrel esetleg? mert egyszer egyszer az alkohol meghozta de azt nem lehet mindig

dokihoz nem megyek íratni, de recept nélküli készítményre is vevő vagyok, vagy valami házi praktikára


2010. okt. 29. 20:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18 éves és fiú vagyok
2010. okt. 29. 20:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal egyszerűbb a dolog. Gondolkodj el azon, hogy mi az, ami miatt nincs önbizalmad, amit nem szeretsz magadban. Utána jön a lényeg: változtass. Nagyszerű hatása lesz, de csak ha őszinte vagy magaddal.
2010. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
küzdősportok
2010. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

akár én is feltehettem volna ezt a kérdést...

erre én is kiváncsi vagyok!

2010. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szia! Nekem is ez a problémám. Voltam vele dokinál gyógyszert akart de mivel én nem akartam ezért a bach virágeszenciát javasolta. Recept nélkül kapható. Nekem segített! Itt rendelhetsz: www.viragterapia.hu

18/L

2010. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs, hogy mitől nincs önbizalmam :(

igazából mindent szeretek magamban, kivéve hogy elmegy az önbizalmam egyik percről a másikra ha véletlen meg is jön hébe-hóba egyszer :(

küzdősport, meg gyúrás az nem megoldás, legalábbis nálam

igazából nem tartom magam se csúnyának, se butának, se egy utolsó bunkó parasztnak de beképzeltnek se

2010. okt. 29. 21:06
 7/14 A kérdező kommentje:

utolsó köszi

írjatok még

de ha lehet, akkor olyat, amit ha bemegyek gyógyszertárba akkor kitudom váltani recept nélkül

2010. okt. 29. 21:08
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a virágterápiás linket, megnéztem de szerintem nem ez kell nekem, hanem talán valami kedélyjavító
2010. okt. 29. 21:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Multivitamint mindenképp szedj.

Járj el pl boxolni.

És hetente 1x menj el lakásos szolgáltatóhoz kb 2 hónapig,de mindig másikhoz menj.

2010. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
papa ez azért nem úgy működik h bemész a gyógyszertárba aztán ,,veszel magadnak önbizalmat''... ne ilyen külső segítséget akarj, ez csakis magadon múlik, fejben dől el az egész. de ugye azt írtad h megvagy elégedve magaddal, hát akkor meg mi a franc a probléma?folyton másoknak akarsz megfelelni vagy mi?
2010. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!